Darmowa dostawa PROMOCJA ZAMEL

Nowość GARDI - System kontroli dostępu SRT-02

Posted by AKTUALNOŚCI 15-06-2021
Nowość GARDI - System kontroli dostępu SRT-02

Nowość GARDI - System kontroli dostępu SRT-02

Witamy, uprzejmie informujemy o nowości w asortymencie firmy ZAMEL®. W grupie GARDI™ wprowadzamy nowy produkt: System kontroli dostępu SRT-02 z funkcją wykrywania twarzy i zdalnego pomiaru temperatury.

System kontroli dostępu w oparciu o rozpoznawanie twarzy pozwala w bardzo nowoczesny i bezpieczny (bezdotykowy) sposób udzielać dostępu do określonego obiektu osobom uprawionym. Świetnie sprawdzi się w takich miejscach jak firmy, biura, szkoły, hotele, obiekty użyteczności publicznej itp.

Dzięki zaawansowanym algorytmom czytnik bezbłędnie rozpoznaje twarze (także w maseczce!) i na tej podstawie udziela dostępu do wybranych pomieszczeń, obiektów itp.

System może być wyposażony także w bezdotykowy miernik temperatury ciała który może ograniczać dostęp osobom z podwyższoną temperaturą (SRT-02).
Kolejną dodatkową funkcją jaką można aktywować jest wykrywanie założenia maseczki. Mogą być wpuszczane tylko osoby z założoną maseczką. Konieczność założenia maseczki będzie także sygnalizowana komunikatem głosowym. Każdą z funkcji można dowolnie włączać i wyłączać wg potrzeb. (np. wykorzystywać tylko pomiar temperatury bez rozpoznawania twarzy lub na odwrót).
Urządzenie może rejestrować godziny wejścia uprawnionej osoby. Wejście danej osoby może być także umożliwione tylko w określonych godzinach i/lub określonych dniach tygodnia.

Urządzenie wyposażone jest w wyjście przekaźnikowe pozwalające na bezpośrednie sterowanie elektrozaczepem lub innymi elementami sterującymi drzwiami wejściowymi.
Rozpoznawanie twarzy wraz z pomiarem temperatury jest doskonałym rozwiązaniem w czasie pandemii koronawirusa COVID-19. Pozwala ono na bardzo wygodny, nowoczesny i absolutnie bezdotykowy sposób przeprowadzenia kontroli dostępu połączonego z dodatkową ochroną przed dostępem ludzi z podwyższoną temperaturą.

 

Całej konfiguracji urządzenia wraz z rejestracją osób uprawionych dokonujemy z poziomu dowolnego komputera i zainstalowaną na nim aplikację. Komputer podłączamy do panelu za pomocą zwykłego gniazda sieciowego RJ45 tylko na czas konfiguracji, następnie czytnik może działać samodzielnie.
Urządzenie może być montowane bezpośrednio na ścianie lub ustawiane na stole (oba typy uchwytów montażowych są zawarte w zestawie). Estetyczny i nowoczesny wygląd oraz podświetlany na różne kolory pierścień świetlny to dodatkowe atuty urządzenia. Kolor pierścienia jest dodatkowym komunikatem dla użytkownika (czerwony- „nie możesz wejść”, zielony – „proszę wejść”).

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach:
SRT-02 - rozpoznawanie twarzy, założonej maseczki i pomiar temperatury ciała
SRT-02/L – rozpoznawanie twarzy i założonej maseczki

Produkt na stronie: SRT-02