Gniazda elektryczne zdalnie sterowane

Gniazda zdalnie sterowane to niezwykle praktyczne i proste w montażu urządzenia, które oferują szereg niezbędnych funkcji. Dzięki swojej prostocie oraz licznym opcjom zastosowania znacznie zyskały na popularności. Zaprogramowanie czasowe do włączania i wyłączania urządzeń, to nie wszystko, co posiadają do zaoferowania. Integracja z pozostałymi urządzeniami Smart Home daje szeroki zakres możliwości, o których mogłeś nie wiedzieć.

Jak można wykorzystać gniazdo radiowe?

Niewiele osób wie, że urządzenia pozostając w trybie stand-by, zużywają energię elektryczną. Zastosowanie gniazda zdalnie sterowanego pozwala na zupełne odcięcie energii elektrycznej, w momencie, gdy nie mamy potrzeby korzystać z danego urządzenia. Umożliwia nam również sterowanie oświetleniem, roletami oraz żaluzjami, nawet w momencie, gdy nie jesteśmy blisko domu. 

W aspekcie bezpieczeństwa możemy stworzyć pozory chwilowego przebywania na terenie posiadłości, tak aby zniechęcić skutecznie potencjalnego włamywacza podczas np. wyjazdu służbowego. Optymalizacja ogrzewania domu w okresie zimowym jest niezwykle istotna, a odpowiednio zaprogramowane gniazdo zdalnie sterowane może zostać użyte do utrzymania prawidłowej temperatury za pomocą grzejników elektrycznych, które będą regularnie pracowały o wyznaczonych porach, za pomocą jednego kliknięcia z poziomu pilota, lub aplikacji w telefonie. 

Dlaczego warto wybrać gniazdo radiowe od Zamel?

Głównym aspektem tego urządzenia jest opcja współpracy z nadajnikami bezprzewodowego systemu EXTA FREE, dzięki czemu gniazdo zdalnie sterowane nie pozostaje samoistnym urządzeniem, lecz stanowi część całego systemu Smart Home. Posiada również duży zasięg działania (do ok. 300 metrów na otwartej przestrzeni), a zarazem można go powiększyć za pomocą specjalnego retransmitera, który również występuje w ofercie. 

Dzięki 5 trybom pracy oferuje wiele opcji zastosowania, oprócz podstawowych funkcji włączenia oraz wyłączenia, posiada tryb monostabilny (użytkownik może tylko włączyć, urządzenie samo odłączy zasilanie po określonym czasie), bistabilny (użytkownik ma pełny wpływ na włączenie oraz wyłączenie urządzenia) oraz czasowy (po określonym upływie czasu urządzenie zostaje odcięte od źródła energii). Jeśli planujesz instalację systemu inteligentnego domu, to gniazdo radiowe ze względu na swoją prostotę powinno spełnić większość twoich oczekiwań!

Siatka
Lista

dostępny

Gniazdo zdalnie sterowane RWG-01 umożliwia podłączenie dowolnego odbiornika elektrycznego 230V AC o mocy do 4000VA i jego bezprzewodowe sterowanie za pomocą dowolnych nadajników systemu EXTA FREE.

Gniazdo zdalnie sterowane RWG-01 umożliwia podłączenie dowolnego odbiornika elektrycznego 230V AC o mocy do 4000VA i jego bezprzewodowe sterowanie za pomocą dowolnych nadajników systemu EXTA FREE

166,22 zł Oczekiwanie na dostawę