Sterowniki SUPLA - Sterowanie WiFi

Urządzenia z zakresu Smart Home cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na komfort oraz wygodę w użytkowaniu. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem osprzętu, który pozwoli na sterowanie oświetleniem za pomocą WiFi, to świetnie trafiłeś.

Sterowniki Supla cieszą się ogromnym uznaniem wśród posiadaczy systemów inteligentnego domu, ze względu na prosty montaż, łatwość obsługi oraz szeroką gamę zastosowań.

Podstawowe zalety sterowników Supla

Podczas wyboru urządzeń Smart Home powinieneś zwrócić szczególną uwagę na ofertę producenta, jakim jest Supla. Dzięki zastosowaniu ich produktów będziesz w stanie w prosty i szybki sposób kontrolować oświetlenie, gniazdka elektryczne, termostaty czy czujniki temperatury. Warto zaznaczyć, że na samej kontroli zalety się nie kończą, ponieważ sterowniki Supla pozwalają na tworzenie scenariuszy oraz harmonogramów, które automatyzują działanie poszczególnych urządzeń, zależnie od panujących warunków na zewnątrz, które oczywiście jesteś w stanie zdefiniować oraz spersonalizować zgodnie ze swoimi potrzebami.

Warto mieć na uwadze, że prawidłowo zainstalowany system inteligentnego domu, to nie tylko wygoda, lecz również bezpieczeństwo. Odpowiednia kombinacja sterowników WiFi oraz systemów bezpieczeństwa stanowi skuteczną ochronę przed aktami włamania lub wandalizmu. Jeśli z kolei zastanawiasz się nad budżetowym rozwiązaniem, które pozwoli dać Ci namiastkę z zakresu rozwiązań Smart Home, to koniecznie sprawdź osprzęt umożliwiający sterowanie oświetleniem za pomocą WiFi, ponieważ jego instalacja jest niezwykle prosta, a efekt z pewnością zaskoczy Twoich bliskich. 

Tego mogłeś nie wiedzieć o sterownikach Supla!

Sterowanie oświetleniem, czy urządzeniami elektrycznymi za pomocą aplikacji w smartfonie to nie wszystkie możliwości, jakie posiadają sterowniki Supla. Urządzenia tego producenta posiadają również możliwość integracji z inteligentnymi asystentami głosowymi, dzięki czemu możesz sterować wszystkimi urządzeniami bez konieczności wchodzenia do aplikacji, wystarczy jedynie odpowiednie polecenie głosowe. System inteligentnego domu to nie tylko łatwość w zarządzaniu, lecz również w monitorowaniu. Odpowiednio zaprogramowana funkcja włączania oraz wyłączania urządzeń elektrycznych, takich jak oświetlenie zewnętrzne, podgrzewacze wody, czy ustalenie stałej oraz komfortowej temperatury w domu pozwala znacznie ograniczyć koszty związane z energią elektryczną.

Siatka
Lista
na stronę

dostępny

Dodatkowa antena do wyprowadzenia sygnału radiowego poza rozdzielnicę

dostępny

Moduł PNW-01 umożliwia sterowanie urządzeniami elektrycznymi za pomocą smartfona lub tabletu.

Moduł SLW-01 umożliwia sterowanie oświetleniem LED RGB za pomocą smartfona lub tabletu.

114,99 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Moduł RNW-01 bezprzewodowo steruje wszystkimi odbiornikami Supla Wi-Fi

Moduły dopuszkowe SLW-02 znajdują zastosowanie zarówno jako elementy do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych, oraz jako urządzenia wykonawcze zabudowywane bezpośrednio w obudowach opraw oświetleniowych.

124,41 zł Oczekiwanie na dostawę
Promocja

Moduł ROW-01 umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu.

147,34 zł 142,92 zł do 24h
Promocja

Moduł ROW-02 umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu.

154,92 zł 148,72 zł do 24h

dostępny

Moduł SRW-01 umożliwia sterowanie roletami zewnętrznymi za pomocą smartfona lub tabletu.

dostępny

Sterownik bramowy pozwala na integrację z dowolnym napędem bramowym oraz furtką i umożliwia zdalną kontrolę bramy poprzez aplikację mobilną Supla.

Sterownik bramowy pozwala na integrację z dowolnym napędem bramowym oraz furtką i umożliwia zdalną kontrolę bramy poprzez aplikację mobilną Supla.

214,45 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Moduł mSRW-01 umożliwia sterowanie roletami zewnętrznymi za pomocą smartfona lub tabletu.

dostępny

Moduł mROW-02 umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu.

dostępny

Sterownik bramowy pozwala na integrację z dowolnym napędem bramowym i umożliwia zdalną kontrolę bramy poprzez aplikację mobilną supla. Urządzenie przystosowane jest do montażu bezpośrednio w napędzie. Dzięki zasilaniu 24V jest w pełni bezpieczne. Podłączając sygnały z wyłączników krańcowych pod wejścia sterownika otrzymujemy informację o otwarciu i...