Żaden system automatyki domowej nie może obyć się bez odbiorników, które dbają o to, aby sygnał dostał się tam, gdzie tego chcesz. Poza odbiornikami natynkowymi EXTA LIFE warto zobaczyć  także serię odbiorników modułowych EXTA LIFE. - te zaawansowane urządzenia stanowią kluczowy element systemów automatyki, umożliwiając precyzyjne sterowanie różnymi funkcjonalnościami inteligentnego domu.

Najważniejsze informacje o odbiornikach modułowych EXTA LIFE

Odbiorniki modułowe EXTA LIFE pełnią kluczową rolę jako elementy końcowe w systemach automatyki domowej. Stanowią niezbędne ogniwo, które umożliwiają przesyłanie sygnałów sterujących pochodzących z nadajników i pilotów zdalnego sterowania EXTA LIFE do różnych urządzeń, zapewniając płynną integrację inteligentnych rozwiązań w całym domu. W Zamel24 chcemy, aby użytkownicy cieszyli się pełnią możliwości, jakie daje sterowanie funkcjonalnościami inteligentnego domu - odbiorniki umożliwiają zdalne sterowanie różnymi aspektami domowego środowiska, co sprawia, że codzienne życie staje się bardziej komfortowe i efektywne.

Ich zakres działania nie ogranicza się jedynie do obszaru oświetlenia czy rolet. Te wszechstronne urządzenia mogą być skutecznie wykorzystane m.in. do sterowania elektrozaworami w systemach ogrzewania. Dzięki nim, zarządzanie temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach staje się proste i efektywne. Odbiorniki dostępne w tej kategorii zostały zaprojektowane z myślą o łatwości montażu i integracji. Doskonale sprawdzą się w szafach rozdzielczych, montowane na szynie TH35 (DIN). Instalacja staje się prostsza, a estetyka systemu pozostaje nienaruszona.

Specyfikacja i warianty odbiorników modułowych

Prezentowane modele posiadają dwa przekaźniki ze stykami przełącznymi (NO/NC) o maksymalnej obciążalności 10A. To umożliwia zarówno sterowanie obwodami niskonapięciowymi (np. 12/24 V AC/DC), jak i wysokonapięciowymi (230 V AC). Odbiorniki modułowe EXTA LIFE są także wyjątkowo przydatne przy zdalnym wyzwalaniu innych urządzeń oraz przy podawaniu sygnałów sterujących.

Wybierz pomiędzy wersjami 2- lub 4-kanałowymi i dostosuj system do specyfiki danego otoczenia. Możesz zdecydować się też na dedykowany sterownik do rolet, umożliwiający precyzyjne sterowanie nasłonecznieniem domu. Niezależnie od wybranego modelu - dzięki zaawansowanej komunikacji dwukierunkowej pomiędzy odbiornikiem a kontrolerem, aktualny stan każdego kanału odbiornika jest błyskawicznie raportowany w dedykowanej aplikacji mobilnej.


Pozwól, by odbiorniki modułowe EXTA LIFE stały się kluczowym elementem Twojego inteligentnego domu. Ciesz się łatwością sterowania i komfortem, jaki zapewniają te nowatorskie urządzenia - zobacz pełną ofertę w Zamel24!

Siatka
Lista

dostępny

Sterownik rolet SRM-22 przeznaczony jest do sterowania roletami okiennymi lub innymi urządzeniami napędzanymi silnikami jednofazowymi 230 VAC. Sterowanie może być prowadzone bezprzewodowo z poziomu nadajników lub kontrolera EXTA LIFE oraz przewodowo z poziomu przycisków żaluzjowych odbijających.

dostępny

Radiowy odbiornik modułowy ROM-22 to element końcowy systemu EXTA LIFE, który umożliwia niezależne sterowanie dwoma dowolnymi urządzeniami / obwodami 230 V AC. Urządzenie montowane jest w szafie rozdzielczej, dzięki czemu jest bardzo uniwersalne.

dostępny

Radiowy odbiornik modułowy ROM-24 to element końcowy systemu EXTA LIFE, który umożliwia niezależne sterowanie dwoma dowolnymi urządzeniami / obwodami 230 V AC. Urządzenie montowane jest w szafie rozdzielczej, dzięki czemu jest bardzo uniwersalne.