Czy wiedziałeś, że zużycie energii i temperaturę w swoim domu możesz wygodnie kontrolować za pośrednictwem sieci WiFi? To możliwe z czujnikami Supla dostępnymi w Zamel24. Przed Tobą przekładniki prądowe, bezpiecznikowe gniazda modułowe, czujniki temperatury oraz niezbędne akcesoria umożliwiające inteligentną regulację temperatury i zarządzanie poborem prądu.

Przekładniki prądowe, gniazda modułowe, kontrola temperatury - poznaj czujniki Zamel Supla

Prezentowane rozwiązania umożliwiają skuteczną ochronę odbiorników elektrycznych przed skutkami wzrostu prądu ponad dopuszczalną wartość. Moduł bezpiecznikowy (na przykład model GBM-03) doskonale sprawdza się w przypadku zabezpieczania monitorów energii elektrycznej MEW-01. Wyjątkowość tego rozwiązania polega na możliwości zabezpieczenia jednocześnie aparatów zasilanych z trzech faz, co pozwala na oszczędność miejsca w rozdzielnicy.

Czujniki Supla dostępne w ofercie Zamel24 umożliwiają także kontrolę temperatury w inteligentnych domach. Dla przykładu czujnik THW-01 pozwala na monitorowanie warunków środowiskowych niemal w każdym miejscu. Urządzenie to można łatwo zintegrować z siecią Wi-Fi, co umożliwia analizę pomiarów na ekranie telefonu. THW-01 można umieszczać, montować na ścianie lub przyczepiać do metalowej powierzchni, co sprawia, że jest niezwykle wszechstronne.

Oszczędzaj z czujnikami Supla!

Masz szansę na znaczne oszczędności dzięki zastosowaniu inteligentnych rozwiązań domowych. Dzięki monitorowaniu i regulacji temperatury, jak również skutecznemu zarządzaniu poborem prądu, inteligentny dom staje się miejscem, w którym energia jest zużywana w sposób efektywny. Wykorzystanie czujników Supla dostępnych w naszym sklepie to korzyść dla środowiska i wymierna oszczędność finansowa dla użytkowników.

Oprócz samych czujników, w ofercie Zamel24 znajdziesz niezbędne akcesoria EXTA LIFE - na przykład anteny WiFi, które są kluczowe dla skutecznej integracji systemów automatyki domowej. Wysokiej jakości osprzęt dodatkowy sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się stabilnym połączeniem i pełną funkcjonalnością swojego inteligentnego domu.


Twój inteligentny dom może być miejscem, gdzie nowoczesna technologia idzie w parze z niezrównanym komfortem życia. Wybierz czujniki Supla od Zamel - spraw, aby Twój inteligentny dom stał się jeszcze bardziej efektywny energetycznie i komfortowy. Dodatkowo, w łatwy sposób możesz zintegrować urządzenia i systemy za pomocą kontrolerów EXTA LIFE. Zacznij oszczędzać z Zamel24 - Twoimi ekspertami w automatyce domowej!

Siatka
Lista

dostępny

Dodatkowa antena do wyprowadzenia sygnału radiowego poza rozdzielnicę