Precyzyjny pomiar zużycia energii elektrycznej to klucz do efektywnego zarządzania zasobami energetycznymi. Liczniki energii elektrycznej stanowią niezastąpiony instrument umożliwiający świadome kontrolowanie i optymalizowanie zużycia prądu w domach, firmach oraz innego typu budynkach - urządzenia tego rodzaju znajdziesz właśnie w tym miejscu w Zamel24.

Zarządzanie efektywnością energetyczną z cyfrowymi licznikami energii elektrycznej

Nasze liczniki prądu są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak najdokładniejszych pomiarów. Dzięki zastosowaniu właściwych technologii i komponentów gwarantują one dokładne informacje dotyczące zużycia prądu. Dzięki temu każdy użytkownik ma pełną kontrolę nad ilością zużywanej energii, umożliwiając im podejmowanie świadomych decyzji dotyczących efektywności energetycznej.

Śledzenie i analiza danych dotyczących zużycia prądu pozwalają identyfikować obszary, w których można oszczędzić energię, co przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z elektrycznością. Cyfrowe liczniki energii elektrycznej dostępne w naszym sklepie stanowią kluczowy element strategii oszczędzania energii, umożliwiając optymalne wykorzystanie zasobów energetycznych.

Charakterystyka liczników prądu dostępnych w Zamel24

W naszym asortymencie znajdziesz liczniki energii elektrycznej w różnych wariantach, spełniające potrzeby zarówno instalacji jednofazowych, jak i trójfazowych. Oferujemy różnorodność modeli, aby dostosować się do różnych rodzajów instalacji elektrycznych. Bez względu na specyfikację Twojego systemu - w naszym sklepie znajdziesz licznik idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o łatwym montażu. Można je bezproblemowo zamontować w szafie elektrycznej na standardowej szynie DIN TH-35. Ten standardowy rozmiar ułatwia instalację i integrację z istniejącą infrastrukturą elektryczną.

W celu zapewnienia użytkownikom wygody i łatwości obsługi, każdy cyfrowy licznik energii elektrycznej wyposażony jest w czytelny, podświetlany ekran LCD. To sprawia odczyt danych dotyczących zużycia energii staje się szybki i intuicyjny. Klienci mogą monitorować swoje zużycie prądu w czasie rzeczywistym, co umożliwia błyskawiczne reagowanie na ewentualne zmiany oraz dostosowywanie strategii zarządzania energią. 

W Zamel24 dążymy do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości urządzeń i akcesoriów do automatyki budynkowej, które nie tylko spełniają, ale również przewyższają oczekiwania w zakresie monitorowania i zarządzania zużyciem energii elektrycznej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby efektywnie zarządzać energią wszędzie tam, gdzie tylko tego potrzebujesz.

Sprawdź również nasze monitory energii elektrycznej wifi.

Siatka
Lista

dostępny

Urządzenie LEM-02 jest licznikiem energii elektrycznej, który może służyć jako podlicznik energii elektrycznej jednofazowego prądu przemiennego. Odczyt danych sygnalizuje dioda LED, a jego wartość wskazuje wyświetlacz LCD.