Automaty schodowe Zamel to innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyki domowej, zaprojektowane z myślą o wygodzie i efektywnym sterowaniu oświetleniem na korytarzach czy klatkach schodowych. W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do zapewnienia komfortowego i energooszczędnego oświetlenia w Twoim domu. Poznaj kluczowe aspekty, które wyróżniają te elementy automatyki budynkowej dostępne Zamel24.

Łatwy montaż i wygodne sterowanie automatami schodowymi

Prezentowane urządzenia umożliwiają wygodne sterowanie oświetleniem w Twoim domu. Po wyzwoleniu układu automat nie tylko załącza oświetlenie, ale także umożliwia płynną regulację czasu jego pracy. Dzięki potencjometrowi znajdującemu się na panelu czołowym użytkownik może dostosować czas świecenia w zakresie od 10 sekund do 10 minut. To elastyczne podejście do sterowania światłem pozwala dostosować automaty schodowe do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Producent zadbał o to, aby korzystanie z automatu schodowego było proste i bezproblemowe. Dzięki łatwemu montażowi natynkowemu, automat można szybko i sprawnie zamontować na płaskich powierzchniach, bez konieczności skomplikowanych prac instalacyjnych. To idealne rozwiązanie szczególnie w przypadkach, gdzie montaż czujnika ruchu jest niemożliwy lub niewskazany. Automaty schodowe Zamel są gotowe do użytku praktycznie od razu po zainstalowaniu.

Automaty schodowe Zamel - niezbędne w Twoim systemie automatyki domowej

Każdy automat w ofercie Zamel24 współpracuje zarówno z 3- jak i 4-przewodowymi sieciami, co sprawia, że są uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych systemów elektrycznych. Automaty schodowe są zgodne z przyciskami jednobiegunowymi, co jeszcze bardziej poszerza możliwości integracji z istniejącymi instalacjami. Wersje hermetyczne sprawdzą się doskonale w miejscach narażonych na wilgoć lub kurz, gwarantując niezawodność działania nawet w trudnych warunkach. Natomiast automaty na szynę pozwalają na zintegrowane i uporządkowane montowanie w systemach elektrycznych, zapewniając estetyczny wygląd instalacji.

Montując automaty Zamel w swoim inteligentnym domu zyskujesz prosty sposób na efektywne sterowanie oświetleniem oraz inwestujesz w wygodę i energooszczędność. Dostępność urządzeń w różnych wersjach oraz łatwy montaż sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem zarówno dla użytkowników domowych, jak i profesjonalistów zajmujących się przemysłowymi instalacjami elektrycznymi. Odkryj nowy wymiar wygody i efektywności dzięki automatom z Zamel24!

Siatka
Lista

dostępny

Automat schodowy ASN-01 służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASM-01 służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASN-02 służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASH-01 służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASM-02 służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASM-02/24V służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

Automat schodowy ASP-02 służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

50,74 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Automat schodowy ASP-01 służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASM-04 to innowacyjne rozwiązanie łączące w jednym produkcie automat schodowy oraz ogranicznik mocy.Rozwiązanie zapewnia zatem sterowanie oświetleniem na korytarzach, a także zabezpieczy przed nielegalnym poborem prądu poprzez ograniczenie dopuszczalnej mocy obciążenia do nastawionej wartości.

Automat schodowy ASM-01/U służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

77,80 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Automat schodowy ASM-03 służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASN-01/U służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASH-01/U służy do sterowania oświetleniem na korytarzach lub klatkach schodowych. Po wyzwoleniu układu, załącza on oświetlenie na czas ustawiony przez użytkownika, po czym następuje automatyczne wyłączenie.

dostępny

Automat schodowy ASM-04 to innowacyjne rozwiązanie łączące w jednym produkcie automat schodowy oraz ogranicznik mocy.Rozwiązanie zapewnia zatem sterowanie oświetleniem na korytarzach, a także zabezpieczy przed nielegalnym poborem prądu poprzez ograniczenie dopuszczalnej mocy obciążenia do nastawionej wartości.