Nowoczesne dzwonki i gongi elektroniczne do drzwi - wygodne, energooszczędne i wszechstronne

Dzwonki i gongi elektroniczne do drzwi to nowoczesne i łatwe w instalacji urządzenia, które oferują różnorodne dźwięki i melodie. Dzięki niskiemu zużyciu energii działają długo na bateriach, a bezprzewodowa funkcjonalność umożliwia swobodne rozmieszczenie w budynku. Są wygodne, bezpieczne i wspierają osoby o specjalnych potrzebach.

Sprawdź również przyciski i akcesoria do dzwonków i gongów, dostępne w naszej ofercie!

Siatka
Lista

Dzwonek JEDNOTONOWY elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego z płynną regulacja siły głosu . Dźwięk: jeden pulsujący ton - poziom dźwięku: ok. 91 dB.

33,91 zł Oczekiwanie na dostawę

Dzwonek DWUTONOWY elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego z płynną regulacją siły głosu. Dźwięk: dwa na przemian brzmiące tony - poziom dźwięku: ok. 84 dB.

33,91 zł Oczekiwanie na dostawę

Dzwonek TRES - elektroniczny dzwonek trójtonowy w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: trzy na przemian brzmiące tony - poziom dźwięku: ok. 90 dB.

47,74 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Gong WESTMINSTER elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Układ grający zasilany trzema bateriami R6 1,5V z regulacją głośności dźwięku - 8 tonów (dźwięk dzwonów londyńskiego opactwa Westminster). Poziom dźwięku: ok. 76 dB.

Gong Trójtonowy elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Układ grający zasilany trzema bateriami R6 1,5V z  płynną regulacja siły głosu.  Dźwięk: trzy tony ? BIM ? BAM ? BOM - poziom dźwięku: ok. 83 dB.

69,99 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong DI-DO elektroniczny z obudową z tworzywa sztucznego i regulacją głośności. Dźwięk: dwa powtarzające się tony DIN-DON - poziom dźwięku: ok. 81 dB.

81,07 zł Oczekiwanie na dostawę

Dzwonek RECORDER - odtwarza wybraną i samodzielnie nagraną przez użytkownika dowolną melodię (np. najnowszy przebój muzyczny), dźwięk (np. ryczenie krowy, śmiech) lub zapowiedź słowną (np. Cześć. Fajnie, że jesteś. Za chwilkę otwieram)

184,28 zł Oczekiwanie na dostawę