Nowoczesne dzwonki i gongi elektroniczne do drzwi - wygodne, energooszczędne i wszechstronne

Dzwonki i gongi elektroniczne do drzwi to nowoczesne i łatwe w instalacji urządzenia, które oferują różnorodne dźwięki i melodie. Dzięki niskiemu zużyciu energii działają długo na bateriach, a bezprzewodowa funkcjonalność umożliwia swobodne rozmieszczenie w budynku. Są wygodne, bezpieczne i wspierają osoby o specjalnych potrzebach.

Sprawdź również przyciski i akcesoria do dzwonków i gongów, dostępne w naszej ofercie!

Siatka
Lista

Dzwonek JEDNOTONOWY elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego z płynną regulacja siły głosu . Dźwięk: jeden pulsujący ton - poziom dźwięku: ok. 91 dB.

33,91 zł Oczekiwanie na dostawę

Dzwonek DWUTONOWY elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego z płynną regulacją siły głosu. Dźwięk: dwa na przemian brzmiące tony - poziom dźwięku: ok. 84 dB.

33,91 zł Oczekiwanie na dostawę

Dzwonek TRES - elektroniczny dzwonek trójtonowy w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: trzy na przemian brzmiące tony - poziom dźwięku: ok. 90 dB.

47,74 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Gong WESTMINSTER elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Układ grający zasilany trzema bateriami R6 1,5V z regulacją głośności dźwięku - 8 tonów (dźwięk dzwonów londyńskiego opactwa Westminster). Poziom dźwięku: ok. 76 dB.

Gong Trójtonowy elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Układ grający zasilany trzema bateriami R6 1,5V z  płynną regulacja siły głosu.  Dźwięk: trzy tony ? BIM ? BAM ? BOM - poziom dźwięku: ok. 83 dB.

69,99 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong DI-DO elektroniczny z obudową z tworzywa sztucznego i regulacją głośności. Dźwięk: dwa powtarzające się tony DIN-DON - poziom dźwięku: ok. 81 dB.

81,07 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Dzwonek RECORDER - odtwarza wybraną i samodzielnie nagraną przez użytkownika dowolną melodię (np. najnowszy przebój muzyczny), dźwięk (np. ryczenie krowy, śmiech) lub zapowiedź słowną (np. Cześć. Fajnie, że jesteś. Za chwilkę otwieram)