Darmowa dostawa PROMOCJA ZAMEL

NAŚWIETLACZE 
RZUĆ NOWE ŚWIATŁO NA SWOJE OTOCZENIE!

Nawet najpiękniejsze pomieszczenie i budynek nie będą w pełni funkcjonalne, jeśli nie zadbamy o odpowiednie oświetlenie. Starannie rozmieszczone lampy emitujące światło o optymalnym natężeniu i barwie zwiększają ergonomię pomieszczeń, dodają im uroku, podkreślają walory kompozycji i maskują niedoskonałości, modelują przestrzeń, zapewniają bezpieczeństwo i pewność osobom poruszającym się po budynku po zmroku, kształtują nastrój… Wszystkim osobom szukającym nowoczesnych, stylowych i maksymalnie funkcjonalnych urządzeń oświetleniowych prezentujemy naświetlacze z linii SOLIS – wysokiej klasy sprzęt przeznaczony do montażu wewnętrznego i zewnętrznego.

NAŚWIETLACZE SOLIS – KORZYŚCI PŁYNĄCE Z NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ

Szeroka gama produktów z linii SOLIS jest odpowiedzią na zmieniające się trendy architektoniczne. Minimalistyczne, eleganckie i uniwersalne oprawy LED o szerokostrumieniowym kącie rozsyłu światła oświetlą wszystkie zakamarki. Czarne, proste oprawy wpiszą się w niemal każdą stylistykę i dyskretnie dopełnią aranżacji. Wśród proponowanych modeli znajdziesz naświetlacze uruchamiane w tradycyjny sposób oraz modele z wbudowanym czujnikiem ruchu i czujnikiem zmierzchowym. Dzięki nim każda lampa uruchomi się dokładnie wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba, ułatwiając osobie znajdującej się w jej zasięgu poruszanie się po obiekcie po zmroku. Każdy czujnik ruchu zastosowany w naświetlaczu oparty jest o element typu PIR i umożliwia załączanie oprawy po wykryciu ruchu w strefie detekcji czujnika. Lampa wyłączy się dopiero wtedy, kiedy obiekt zniknie z obszaru działania czujnika (jego zasięg jest regulowany w zakresie 1÷10 m). Z kolei wyłącznik zmierzchowy o regulowanej czułości pomiaru natężenia światła umożliwia pracę oprawy przy określonym natężeniu oświetlenia. Jego czułość jest regulowana w zakresie 2÷20 lx. Naświetlacze dostępne są w wielu wariantach różniących się wielkością i mocą. Każdy z nich możesz w prosty sposób zamontować.

naswietlacz ledix led solis zamel

Naświetlacze proponowane przez markę Zamel wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie niszczeją pod wpływem kontaktu z czynnikami zewnętrznymi. Dopracowane w detalach oprawy i zabezpieczone mechanizmy zapewniają im stabilną pracę w niekontrolowanym środowisku. Możesz mieć pewność, że deszcz, śnieg, promieniowanie UV, mróz, wysoka temperatura i pył nie wpłyną negatywnie na stan urządzeń. Aluminiowa obudowa w czarnym kolorze nie rdzewieje i nie niszczeje wraz z upływem lat.

INNOWACYJNE NAŚWIETLACZE NIE TYLKO DO DOMU

Naświetlacze SOLIS charakteryzują się niewielkim poborem energii, dlatego doskonale sprawdzają się w przemyśle. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie między innymi podczas oświetlania zewnętrznych przestrzeni (fasad budynków, placów i skwerów, parkingów, skwerów, bilbordów i innych materiałów reklamowych) oraz wnętrz (hal przemysłowych, pomieszczeń gospodarczych, warsztatów, garażów). Energooszczędny naświetlacz LED to rozsądny zamiennik popularnych halogenów. Wyposażenie dużej hali produkcyjnej czy magazynu w urządzenia z grupy LEDIX jest równoznaczne z obniżeniem kosztów eksploatacyjnych.

naświetlacze led zamel

TECHNOLOGIA LED – TANIO, EFEKTOWNIE, EKOLOGICZNIE

Wszystkie naświetlacze z linii LEDIX wyposażone są w diody LED. Rezygnacja z halogenów na rzecz LED-ów pozwoliła zwiększyć wydajność i efektywność urządzeń. Oświetlenie LED ma znacznie dłuższą żywotność niż pozostałe źródła światła (dioda działa zazwyczaj od 15 000 godzin do 50 000 godzin). W odróżnieniu od klasycznych żarówek i halogenów, diody LED nie nagrzewają się, co zapewnia bezpieczeństwo ich użytkowania. W momencie uruchomienia osiągają pełną moc. Niegdyś LED-y emitowały wyłącznie białe, chłodne światło. Dzisiaj możesz kupić modele wytwarzające strumień o dowolnej temperaturze i barwie. Co ważne, wybierając naświetlacze LED z linii Solis, wyświadczasz małą przysługę planecie. Godzinna praca tradycyjnej żarówki pochłania 70W. Dioda LED w tym samym czasie potrzebuje zaledwie 9-10W. Ponadto, w procesie ich produkcji nie bierze udziału rtęć ani inne szkodliwe dla środowiska naturalnego substancje. Naświetlacze wyposażone w diody LED nie emitują promieniowania IR i UV. Technologia LED jest zatem ekologiczna.

solis ledix zamel

LEDIX – OGROM MOŻLIWOŚCI DLA TWOJEJ WYGODY

Naświetlacze SOLIS są częścią grupy LEDIX – innowacyjnych urządzeń spełniających wymagania inteligentnych budynków. Rozbudowaną kolekcję tworzą innowacyjne oprawy LED, urządzenia zasilające i sterujące, a także transformatory elektroniczne. Oświetlenie LEDIX wyposażone jest w szereg dodatków (na przykład czujniki zmierzchu i ruchu, ściemniacze, odbiorniki radiowe, sterowniki RGB) pozwalających wydobyć z każdej przestrzeni pełen potencjał i ułatwiających codzienne życie.

ledix naświetlacze solis pir

NAŚWIETLACZE 

Siatka
Lista
na stronę