Innowacyjne naświetlacze SOLIS nie tylko do domu

Naświetlacze LED SOLIS charakteryzują się niewielkim poborem energii, dlatego doskonale sprawdzają się w przemyśle. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie między innymi podczas oświetlania zewnętrznych przestrzeni (fasad budynków, placów i skwerów, parkingów, skwerów, bilbordów i innych materiałów reklamowych) oraz wnętrz (hal przemysłowych, pomieszczeń gospodarczych, warsztatów, garażów). Energooszczędny naświetlacz LED to rozsądny zamiennik popularnych halogenów. Wyposażenie dużej hali produkcyjnej czy magazynu w urządzenia z grupy LEDIX jest równoznaczne z obniżeniem kosztów eksploatacyjnych.

naświetlacze led zamel

Technologia LED – tanio, efektywnie, ekologicznie

Wszystkie naświetlacze LEDIX wyposażone są w diody LED. Rezygnacja z halogenów na rzecz LED-ów pozwoliła zwiększyć wydajność i efektywność urządzeń. Oświetlenie LED ma znacznie dłuższą żywotność niż pozostałe źródła światła (dioda działa zazwyczaj od 15 000 godzin do 50 000 godzin). W odróżnieniu od klasycznych żarówek i halogenów, diody LED nie nagrzewają się, co zapewnia bezpieczeństwo ich użytkowania. W momencie uruchomienia osiągają pełną moc. Niegdyś LED-y emitowały wyłącznie białe, chłodne światło. Dzisiaj możesz kupić modele wytwarzające strumień o dowolnej temperaturze i barwie. Co ważne, wybierając naświetlacze LED z linii Solis, wyświadczasz małą przysługę planecie. Godzinna praca tradycyjnej żarówki pochłania 70W. Dioda LED w tym samym czasie potrzebuje zaledwie 9-10W. Ponadto, w procesie ich produkcji nie bierze udziału rtęć ani inne szkodliwe dla środowiska naturalnego substancje. Naświetlacze wyposażone w diody LED nie emitują promieniowania IR i UV. Technologia LED jest zatem ekologiczna.

solis ledix zamel

Ledix - ogrom możliwości dla Twojej wygody

Naświetlacze SOLIS są częścią grupy LEDIX – innowacyjnych urządzeń spełniających wymagania inteligentnych budynków. Rozbudowaną kolekcję tworzą innowacyjne oprawy LED, urządzenia zasilające i sterujące, a także transformatory elektroniczne LEDIX. Oświetlenie LEDIX wyposażone jest w szereg dodatków (na przykład czujniki zmierzchu i ruchu, ściemniacze, odbiorniki radiowe, sterowniki RGB) pozwalających wydobyć z każdej przestrzeni pełen potencjał i ułatwiających codzienne życie.

ledix naświetlacze solis pir

Siatka
Lista
na stronę