NADAJNIKI PILOTY

Zarządzanie Twoim inteligentnym domem może być jeszcze wygodniejsze, niż myślisz! Zamel24 prezentuje piloty do systemów EXTA LIFE - akcesoria niezbędne do sterowania funkcjonalnościami automatyki domowej.

Wszystko, co musisz wiedzieć o pilotach do systemów EXTA LIFE

Piloty dostępne w naszym sklepie pozwalają użytkownikom zdalnie sterować odbiornikami EXTA LIFE lub EXTA FREE. Ten wyjątkowo wygodny sposób sterowania świetnie sprawdza się w przypadku obsługi rolet okiennych - jednak jego funkcjonalność sięga znacznie dalej. Urządzenia te mogą być skutecznie wykorzystane do zdalnego załączania/wyłączania oświetlenia, regulacji natężenia światła, a także sterowania innymi urządzeniami w inteligentnym domu.

Urządzenia te otwierają drzwi do pełnej gamy możliwości, jakie oferuje inteligentny dom. Zastosowanie pilotów obejmuje zdalne załączanie/wyłączanie oświetlenia, operacje rozjaśniania/ściemniania, obsługę rolet okiennych, bram wjazdowych i garażowych. Z systemem kontrolowanym pilotem zdalnego sterowania EXTA LIFE codzienne czynności stają się jeszcze prostsze, a zarządzanie domem jest niezwykle intuicyjne i stuprocentowo dostosowane do indywidualnych preferencji.

Cechy pilota zdalnego sterowania EXTA LIFE

Piloty do systemów EXTA LIFE dostępne są w różnych wersjach, obejmujących od 4 do imponujących 36 kanałów. Dzięki tej różnorodności użytkownicy mogą dostosować swój wybór do konkretnych potrzeb - w zależności od tego, jak zaawansowany system automatyki domowej znajduje się w ich posiadaniu. W ofercie Zamel24 nie mogło także zabraknąć dedykowanych pilotów do żaluzji - dostosuj sterowanie do indywidualnych potrzeb z największą możliwą precyzją.

Jedną z kluczowych zalet pilotów EXTA LIFE jest ich imponujący zasięg - w przypadku topowych modeli jest to nawet 300 metrów. Użytkownicy mogą sterować swoimi systemami automatyki domowej z dowolnego miejsca w domu lub z jego otoczenia. To dodatkowa elastyczność, która ułatwi Ci życie: zdalne sterowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe i dostosowane do Twojego codziennego rytmu.

Wybierając dowolny pilot zdalnego sterowania EXTA LIFE z oferty Zamel24, inwestujesz w wygodę i nowoczesność w swoim domu. Odkryj szeroką gamę pilotów, dostosowanych do różnych potrzeb i ciesz się pełną kontrolą nad inteligentnym domem - to komfort, o jakim zawsze marzyłeś. W naszej ofercie urządzeń dla inteligentnego domu znajdziesz także kontrolery EXTA LIFE do integracji urządzeń w domu.

Siatka
Lista

dostępny

Piloty P-457/2 (2-przyciskowy) oraz P-457/4 (4-przyciskowy) umożliwiają bezprzewodowe sterowanie odbiornikami systemu EXTA LIFE. Znajdują zastosowanie przy zdalnym załączaniu/wyłączaniu oświetlenia, operacjach rozjaśniania/ściemniania oraz przy obsłudze rolet okiennych, bram wjazdowych i garażowych.

dostępny

Pilot 8-kanałowy P-456/8 jest uniwersalnym nadajnikiem, umożliwiającym realizację funkcji takich jak: sterowanie oświetleniem, podnoszenie/opuszczenie rolet okiennych, otwieranie/zamykanie bram wjazdowych i garażowych itp.

dostępny

Pilot P-456/36 umożliwia bezprzewodowe sterowanie odbiornikami systemu EXTA LIFE. Przeznaczony jest do zdalnego załączania/wyłączania oświetlenia oraz regulacji jasności.