CZUJNIKI RUCHU

Zobacz kompleksową gamę wysokiej jakości aparatury, w tym innowacyjne czujniki ruchu Zamel Exta, które rewolucjonizują sposób, w jaki kontrolujemy światło i zużycie energii elektrycznej. Sprawdź naszą serię czujników - czytaj dalej, aby poznać ich zastosowania oraz przekonać się o zaletach, które przynoszą wartość ich użytkownikom.

Zastosowanie i funkcje czujnika ruchu Zamel

Czujniki ruchu dostępne w tej kategorii są dedykowane do automatycznego sterowania oświetleniem lub dowolnym innym odbiornikiem energii elektrycznej w różnych środowiskach, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ich wszechstronność sprawia, że mogą być wykorzystywane w wielu miejscach, takich jak ciągi komunikacyjne, klatki schodowe, garaże, ogrody, magazyny, toalety, hale czy pomieszczenia gospodarcze. Kluczową cechą tych czujników jest ich zdolność do uruchamiania oświetlenia tylko wtedy, gdy jest to rzeczywiście potrzebne, co przekłada się na oszczędność energii i redukcję kosztów związanych z oświetleniem.

Wybierz spośród czujników wykorzystujących technologię mikrofalową lub podczerwieni, w zależności od specyfiki miejsca instalacji oraz preferencji dotyczących dokładności detekcji. Dostępne są także modele z sondą oraz czujnik ruchu Zamel Exta 360-stopniowy, który można zainstalować w suficie, co zapewnia jeszcze większą elastyczność i możliwości dostosowania do konkretnych potrzeb użytkowników. Dostosuj różne rodzaje czujników do potrzeb instalacji - system automatycznego sterowania oprawami LED stanie się bardziej elastyczny i efektywny.

Czujniki ruchu Zamel Exta - co je wyróżnia?

Urządzenia umożliwiają optymalne sterowanie przepływem energii poprzez aktywowanie oświetlenia tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Możesz znacznie ograniczyć zużycie energii elektrycznej i obniżyć rachunki za prąd. Czujniki ruchu Zamel mogą być stosowane w różnorodnych miejscach, od domowych pomieszczeń po obiekty przemysłowe, co sprawia, że są one wszechstronnym rozwiązaniem dla wielu klientów. Dzięki niewielkim gabarytom i możliwości łatwego montażu czujniki mogą być szybko i sprawnie zainstalowane w dowolnym miejscu, bez konieczności dużych prac remontowych czy konserwacyjnych.

Już dziś możesz wyposażyć się w niezawodne rozwiązanie w zakresie automatyzacji sterowania oświetleniem i ograniczania zużycia energii elektrycznej. Zaufaj Zamel24 - w tej kategorii każdy użytkownik znajdzie idealne rozwiązanie odpowiadające jego wymaganiom i oczekiwaniom.

Siatka
Lista

dostępny

Mikrofalowe czujniki ruchu są aktywnymi detektorami ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości (5,8 GHz) i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze.

dostępny

Mikrofalowe czujniki ruchu są aktywnymi detektorami ruchu - zintegrowany element pomiarowy wysyła elektromagnetyczne fale wysokiej częstotliwości (5,8 GHz) i odbiera ich echo. Czujnik wykrywa zmiany w echu wywołane nawet najmniejszym poruszeniem w obserwowanym obszarze.