REGULATORY TEMPERATURY

Kontrola temperatury w nowoczesnych budynkach to nie tylko komfort - to także element efektywnego zarządzania energią. Regulatory temperatury Zamel EXTA to zaawansowane urządzenia, które umożliwiają precyzyjne sterowanie urządzeniami grzewczymi, zapewniając optymalne warunki cieplne w pomieszczeniach. Poznaj rozwiązanie, które umożliwi Ci zautomatyzowanie kontroli temperatury w różnych rodzajach budynków, od mieszkań po biura i obiekty przemysłowe.

Wykorzystanie regulatorów temperatury EXTA od Zamel

Jak działają regulatory dostępne w naszym sklepie? Działanie Zamel EXTA opiera się o krzywą grzania i regulacji - automatyka kontroli temperatury jest oparta na zestawie punktów, które zawierają temperaturę oczekiwaną i temperaturę odniesienia. Ta inteligentna funkcja pozwala dostosować działanie urządzeń grzewczych do zmieniających się warunków wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Regulatory temperatury EXTA stworzone przez Zamel umożliwiają użytkownikom wybór gotowej krzywej grzania/regulacji lub ręczne wprowadzenie punktów referencyjnych. To niezwykle elastyczne rozwiązanie - użytkownicy mogą dostosować pracę regulatora do indywidualnych potrzeb, pory dnia lub roku. Konfiguracja urządzenia może odbywać się w oparciu o regulację pokojową lub pogodową.

Zastosowanie automatyki do regulowania temperatury w domu może odegrać kluczową rolę w obniżaniu kosztów ogrzewania. Dzięki zaawansowanym algorytmom regulacji, są w stanie utrzymać temperaturę na źródle ciepła na optymalnym poziomie, co przekłada się na znaczące oszczędności energetyczne. Z tego względu regulatory temperatury Zamel są niezastąpione także tam, gdzie istotna jest różnica temperatur w celu zapewnienia optymalnych warunków przy minimalnych kosztach - są to przykładowo systemy cyrkulacji wody.

Regulatory temperatury Zamel EXTA - dostępne opcje

Możesz wybrać pomiędzy modelami działającymi  oparciu o sondy bądź natynkowy czujnik NTC. Czujniki natynkowe oferują możliwość precyzyjnego monitorowania temperatury w pomieszczeniu. Sondy dostarczają niezbędnych danych o temperaturze otoczenia, co pozwala regulatorowi na inteligentne sterowanie urządzeniami grzewczymi - system reaguje na zmieniające się warunki i dostosowuje pracę systemu ogrzewania do aktualnych potrzeb.

Zaawansowane algorytmy regulacji oraz wszechstronne zastosowania czynią je doskonałym wyborem dla każdego, kto pragnie poprawić komfort i efektywność energetyczną w swoim budynku. Dzięki nim możesz osiągnąć optymalne warunki cieplne, oszczędzając jednocześnie na rachunkach za energię. Wybierz regulatory temperatury EXTA od Zamel - sprawdź pełną ofertę i stwórz swój inteligentny dom!

Siatka
Lista

czujnik temperatury NTS-01 wspo?łpracuje z regulatorami temperatury RTM-01 i RTM-20 produkcji Zamel, przeznaczony jest do montaz?u natynkowego.

25,03 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Regulator temperatury RTM-01 służy do sterowania odbiornikami (np. grzejniki, ogrzewanie podłogowe) w zależności od temperatury panującej w otoczeniu zewnętrznego czujnika NTC.

dostępny

Regulator temperatury RTM-02 służy do sterowania odbiornikami (np. grzejniki, ogrzewanie podłogowe, systemy antyoblodzeniowe) w zależności od temperatury panującej w otoczeniu zewnętrznego czujnika NTC.

dostępny

Regulator temperatury RTM-03 służy do sterowania odbiornikami (np. grzejniki, ogrzewanie podłogowe) w zależności od temperatury panującej w otoczeniu zewnętrznego czujnika NTC.

dostępny

Cyfrowy regulator temperatury RTM-20 służy do sterowania odbiornikami (np. grzejniki, ogrzewanie podłogowe) w zależności od temperatury panującej w otoczeniu zewnętrznego czujnika NTC. Urządzenie posiada możliwość regulacji temperatury zadanej w zakresie +5 oC ÷ +60 oC.

dostępny

Działanie regulatora oparte jest o krzywą grzania/regulacji, którą uzyskujemy przez ręczne wpisanie punktów zawierających temperaturę oczekiwaną i temperaturę odniesienia, wybranie gotowej krzywej lub zmiana funkcji na regulację pokojową.

dostępny

Działanie regulatora oparte jest o krzywą grzania/regulacji, którą uzyskujemy przez ręczne wpisanie punktów zawierających temperaturę oczekiwaną i temperaturę odniesienia, wybranie gotowej krzywej lub zmiana funkcji na regulację pokojową.