SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU Z FUNKCJĄ ROZPOZNAWANIA I POMIARU TEMPERATURY

Zamel24 prezentuje innowacyjne systemy kontroli dostępu z pomiarem temperatury i rozpoznawaniem twarzy. To doskonały wybór dla różnego rodzaju obiektów komercyjnych (biurowce, hotele czy centra handlowe), jak również dla obiektów użyteczności publicznej - od szpitali po urzędy. Dzięki zaawansowanej technologii rozpoznawania twarzy oraz możliwości pomiaru temperatury, urządzenie zapewnia bezdotykowy, higieniczny i bezpieczny sposób weryfikacji tożsamości i stanu zdrowia osób wchodzących do budynku.

Jak działają systemy kontroli dostępu Zamel?

System korzysta z najnowszych algorytmów rozpoznawania twarzy, które działają z niespotykaną szybkością - około 200 ms. Dzięki temu weryfikacja tożsamości odbywa się błyskawicznie, co znacząco poprawia przepustowość i wygodę użytkowania; dokładność algorytmów minimalizuje ryzyko nieautoryzowanego dostępu. System kontroli dostępu z rozpoznawaniem twarzy został wyposażony również w funkcję wykrywania założonej maseczki.

Wersja SRT-02 naszego systemu kontroli dostępu jest wyposażona w bezdotykowy miernik temperatury ciała, który może automatycznie ograniczyć dostęp osobom z podwyższoną temperaturą. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na bieżące monitorowanie stanu zdrowia osób wchodzących do budynku, znacznie ułatwiając pracę personelu placówek medycznych lub kontrole w czasie zagrożenia epidemicznego.

Technikalia systemu kontroli dostępu z pomiarem temperatury i rozpoznawaniem twarzy

System oparty jest na wydajnym systemie operacyjnym LINUX, wyposażonym w 4 GB pamięci RAM, co zapewnia płynne działanie nawet przy dużym obciążeniu. Kamera o rozdzielczości 2MP gwarantuje wysoką jakość obrazu, a wielokolorowy pierścień świetlny intuicyjne sygnalizuje możliwość wejścia lub jej brak. Urządzenia są w pełni zlokalizowane na rynek polski, oferując komunikaty głosowe i tekstowe w języku polskim. Urządzenie może być montowane bezpośrednio na ścianie lub ustawiane na stole, dzięki dołączonym uchwytom montażowym; osobno dostępny jest również stojak, który pozwoli Ci na dostosowanie lokalizacji urządzenia do potrzeb konkretnej placówki.

System kontroli dostępu z rozpoznawaniem twarzy i pomiarem temperatury łączy najnowsze technologie z wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Jeśli poza standardowym monitoringiem zależy Ci na dodatkowym zabezpieczeniu obiektu, którym zarządzasz - z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zaufaj połączeniu innowacji i doświadczenia - skorzystaj z oferty Zamel24 już dziś!

Siatka
Lista

Zdalny monitoring temperatury i rozpoznawania twarzy Zamel- wprowadź swój biznes w przyszłość

271,99 zł Oczekiwanie na dostawę
5 699,00 zł Oczekiwanie na dostawę