947,10 zł

GARDI

System kontroli dostępu z funkcją wykrywania twarzy. SRT-02/L   Więcej szczegółów

MagazynDostępnośćCzas wysyłki
Wysyłkowy0 szt.do 24h
Producenta0 szt.do 3 dni roboczych
Przewidywana dostawa:
u Ciebie

SRT-02/L

5903669479468

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU Z ROZPOZNAWANIEM TWARZY TYP: SRT-02/L

Opis produktu

System kontroli dostępu w oparciu o rozpoznawanie twarzy pozwala w bardzo nowoczesny i bezpieczny (bezdotykowy) sposób udzielać dostępu do określonego obiektu osobom uprawionym. Świetnie sprawdzi się w takich miejscach jak firmy, biura, szkoły, hotele, obiekty użyteczności publicznej itp.

Dzięki zaawansowanym algorytmom czytnik bezbłędnie rozpoznaje twarze (także w maseczce!) i na tej podstawie udziela dostępu do wybranych pomieszczeń, obiektów itp.

Urządzenie może rejestrować godziny wejścia danej osoby. Wejście danej osoby może być także umożliwione tylko w określonych godzinach i/lub określonych dniach tygodnia.

Kolejną dodatkową funkcją jaką można aktywować jest wykrywanie założenia maseczki. Mogą być wpuszczane tylko osoby z założoną maseczką. Konieczność założenia maseczki będzie także sygnalizowana komunikatem głosowym.
Każdą z funkcji można dowolnie włączać i wyłączać wg potrzeb. (np. wykorzystywać tylko rozpoznawanie twarzy bez kontroli założonej maseczki).

Urządzenie wyposażone jest w wyjście przekaźnikowe pozwalające na bezpośrednie sterowanie elektrozaczepem lub innymi elementami sterującymi drzwiami, bramką, furtką itp.

Całej konfiguracji urządzenia wraz z rejestracją osób uprawionych dokonujemy z poziomu dowolnego komputera i zainstalowanej na nim aplikacji. Komputer podłączamy do panelu za pomocą zwykłego gniazda sieciowego RJ45 tylko na czas konfiguracji, następnie czytnik może działać samodzielnie.

Urządzenie może być montowane bezpośrednio na ścianie lub ustawiane na stole (oba typy uchwytów montażowych są zawarte w zestawie).

Bardzo estetyczny i nowoczesny wygląd oraz podświetlany na różne kolory pierścień świetlny to dodatkowe atuty urządzenia.
Kolor pierścienia jest dodatkowym komunikatem dla użytkownika (czerwony- „nie możesz wejść”, zielony – „proszę wejść”).
CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:
  • zaawansowane i szybkie (ok 200ms) algorytmy rozpoznawania twarzy
  • wyjście przekaźnikowe umożliwiające sterowanie elektrozaczepem, napędem drzwi, kołowrotkiem etc.
  • wykrywanie założonej maseczki
  • automatyczne wybudzanie ekranu po podejściu osoby do urządzenia
  • pamięć RAM 4GB, urządzenie oparte na systemie LINUX
  • wyjście Wiegand
  • komunikaty głosowe i tekstowe w języku polskim
  • rozdzielczość kamery 2MP (sensor SONY CMOS)
  • wielokolorowy pierścień świetlny doświetlający w nocy oraz sygnalizujący możliwości wejścia lub jej brak