NADAJNIKI DOPUSZKOWE

Nadajniki dopuszkowe Extra Life - Wygodne bezprzewodowe sterowanie inteligentnym domem 

Nadajniki dopuszkowe Extra Life to zaawansowane urządzenia, które oferują wiele zalet w systemach inteligentnych domów. Dzięki swojej funkcjonalności, umożliwiają bezprzewodowe sterowanie różnymi urządzeniami i systemami domowymi. Ich łatwa instalacja i kompatybilność z wieloma urządzeniami pozwala na wygodne i elastyczne rozszerzanie systemu. Nadajniki dopuszkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają prostego i zaawansowanego sposobu na stworzenie inteligentnego domu, podnosząc tym samym komfort życia i oszczędność energii.

Sprawdź również kontrolery EXTA LIFE dostępne w naszej ofercie!

Siatka
Lista

dostępny

Radiowe nadajniki puszkowe RNP-21 i RNP-22 służą do sterowania systemem EXTA LIFE poprzez inne elementy instalacji takie jak przyciski, łączniki lub elementy klasycznej automatyki. Rozwiązania przystosowane są do łatwego montażu w puszce elektrycznej i zajmują w niej niewiele miejsca...

dostępny

Radiowe nadajniki puszkowe RNP-21 i RNP-22 służą do sterowania systemem Exta Life poprzez inne elementy instalacji takie jak przyciski, łączniki lub elementy klasycznej automatyki. Rozwiązania przystosowane są do łatwego montażu w puszce elektrycznej i zajmują w niej niewiele miejsca.