Niezawodne źródła zasilania, specjalnie dostosowanych do oświetlenia LED. Nasze transformatory LEDIX zapewniają stabilne i efektywne źródło energii, co jest kluczowe dla długotrwałej pracy oświetlenia LED. Dzięki nim można osiągnąć znaczące oszczędności energii, jednocześnie utrzymując wysoką jakość oświetlenia. Wybierz produkty LEDIX i ciesz się efektywnym i trwałym oświetleniem. W naszej ofercie znajdziesz także naświetlacze LEDIX oraz oświetlenie sufitowe LED KONEKTO.

Siatka
Lista

Transformator ETZ50 o mocy wyjściowej 50 W, przeznaczony jest do współpracy z halogenowymi źródłami światła, zasilanymi napięciem 12 V AC. Cechą charakterystyczną transformatora jest możliwość zasilania bardzo małych obciążeń od 0 W.

38,19 zł Oczekiwanie na dostawę

Transformator ETZ60 o mocy wyjściowej 60 W, przeznaczony jest do współpracy z halogenowymi źródłami światła, zasilanymi napięciem 12 V AC. Cechą charakterystyczną transformatora jest możliwość zasilania bardzo małych obciążeń od 0 W.

39,04 zł Oczekiwanie na dostawę

Transformator ETZ105 o mocy wyjściowej 105 W, przeznaczony jest do współpracy z halogenowymi źródłami światła, zasilanymi napięciem 12 V AC. Cechą charakterystyczną transformatora jest możliwość zasilania bardzo małych obciążeń od 0 W.

50,07 zł Oczekiwanie na dostawę

Transformator ETZ150 o mocy wyjściowej 150 W, przeznaczony jest do współpracy z halogenowymi źródłami światła, zasilanymi napięciem 12 V AC. Cechą charakterystyczną transformatora jest możliwość zasilania bardzo małych obciążeń od 0 W.

71,29 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Transformator ETZ210 o mocy wyjściowej 210 W, przeznaczony jest do współpracy z halogenowymi źródłami światła, zasilanymi napięciem 12 V AC. Cechą charakterystyczną transformatora jest możliwość zasilania bardzo małych obciążeń od 0 W.