Efektywne zarządzanie domową instalacją elektryczną nie musi być skomplikowane. Odbiorniki modułowe SUPLA dostępne w Zamel24 umożliwiają swobodne dostosowanie i rozbudowę funkcjonalności według indywidualnych potrzeb użytkownika. Modułowa konstrukcja pozwala na elastyczne kształtowanie systemu automatyki domowej, dostosowując go do zmieniających się potrzeb.

Odbiorniki modułowe SUPLA - charakterystyka urządzeń

Prezentowane odbiorniki to urządzenia modułowe, montowane w szafie rozdzielczej. Dzięki obudowie modułowej instalacja staje się prostą operacją, a użytkownik zyskuje możliwość sprawnego zorganizowania swojego systemu sterowania urządzeniami. Bez trudu można dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki konstrukcji tego rodzaju możliwe jest rozbudowywanie funkcjonalności, co pozwala na stworzenie spersonalizowanego systemu sterującego pracą obwodów 230 V.

Odbiorniki modułowe Wi-Fi SUPLA doskonale sprawdzają się jako centralne elementy sterujące oświetleniem różnego typu. Niezależnie od tego, czy chodzi o oświetlenie żarowe, halogeny czy też oprawy oświetleniowe LED, odbiorniki dostępne w Zamel24 umożliwiają precyzyjną kontrolę nad działaniem systemu oświetleniowego. To jednak nie wszystko - oparte są na otwartym oprogramowaniu, umożliwiając rozwój i udoskonalenie funkcjonalności. To zaś znacząco zwiększa potencjał urządzeń, pozwalając na adaptację do nowych technologii czy integrację z innymi systemami automatyki.

Technika i funkcjonalność odbiorników modułowych Wi-Fi SUPLA

Urządzenia SUPLA wykorzystują radiową komunikację poprzez WiFi 2.4GHz, co gwarantuje szybką i stabilną transmisję danych. Sterowanie urządzeniami jest efektywne i niezwykle wygodne. Bezprzewodowa komunikacja eliminuje konieczność uciążliwego przewodzenia kabli, co wpływa pozytywnie na estetykę i funkcjonalność każdego domu.

Urzadzenia są dostępne w różnych wersjach, z których można wybrać odpowiednią dla konkretnych potrzeb. Wersje 2- i 4-kanałowe pozwalają na niezależne sterowanie różnymi urządzeniami czy obwodami. Istnieje także wersja dedykowana sterownikom rolet, co czyni odbiorniki modułowe Wi-Fi SUPLA wszechstronnym rozwiązaniem do zarządzania nie tylko oświetleniem, ale także systemem osłon czy zasłon.

SUPLA to nie tylko funkcjonalne urządzenia, ale także inwestycja w przyszłość, gwarantująca użytkownikom pełną kontrolę nad ich otoczeniem. Zyskaj pełną kontrolę nad środowiskiem domowym i ciesz się wygodą, efektywnością oraz oszczędnością dzięki SUPLA - rozwiązaniom Wi-Fi dostosowanym do Twoich potrzeb!

Sprawdź również zestawy sterowania bezprzewodowego SUPLA dostępne w naszej ofercie!

Siatka
Lista

dostępny

Odbiornik modułowy Wi-Fi ROW-04M to element systemu Supla, który umożliwia niezależne sterowanie czterema dowolnymi urządzeniami / obwodami 230 V AC.

dostępny

Sterownik rolet SRW-02M pozwala na sterowanie dwiema roletami za pomocą przycisków roletowych oraz aplikacji. Modułowa obudowa pozwala na montaż urządzenia w rozdzielnicy.