Wyłączniki zmierzchowe Zamel to urządzenia służące do kompleksowego sterowania urządzeniami oświetleniowymi w zależności od natężenia światła. Zdolność do efektywnego reagowania na krótkotrwałe zmiany natężenia oświetlenia sprawia, że są one niezawodne i doskonale sprawdzają się w różnych warunkach. Dzięki ich zastosowaniu użytkownicy mogą cieszyć się komfortem, bezpieczeństwem i oszczędnością energii w swoim otoczeniu. W Zamel24 znajdziesz szeroki wybór wyłączników spełniających najwyższe standardy jakości i efektywności.

Co wyróżnia wyłączniki zmierzchowe z Zamel24?

Jednym z kluczowych atutów wyłączników zmierzchowych Zamel jest ich odporność na krótkotrwałe zmiany natężenia oświetlenia. Cecha ta sprawia, że urządzenia pracują niezawodnie, niezależnie od nagłych fluktuacji światła, co gwarantuje stabilność ich działania. To szczególnie istotne w przypadku systemów inteligentnych, gdzie płynność działania jest kluczowym elementem.

Najważniejszym celem stosowania wyłączników jest automatyzacja sterowania oświetleniem w domu bądź budynku. Są niezastąpione w systemach inteligentnych, gdzie minimalizacja niepotrzebnego zużycia energii i optymalizacja funkcji sterowania są kluczowe. Zastosowanie wyłączników zmierzchowych to wyjątkowa szansa, aby użytkownicy mogli cieszyć się nie tylko bezpieczeństwem, ale także efektywnością energetyczną, przyczyniając się do dbałości o środowisko naturalne.

Wyłączniki zmierzchowe Zamel - dostępne typy

Oferujemy wyłączniki zmierzchowe w różnych wariantach, w tym wersje dopuszkowe oraz montowane na szynie DIN. Wyłączniki montowane na szynie DIN idealnie sprawdzają się w profesjonalnych systemach automatyki budynkowej, zapewniając łatwą instalację i konserwację. Kolejnym istotnym aspektem oferowanych wyłączników zmierzchowych jest możliwość wyboru wersji z sondą natężenia oświetlenia w zestawie - użytkownik nie ma konieczności kupowania dodatkowych akcesoriów. Sondy działają jak czujniki; pozwalają na precyzyjne dostosowanie urządzenia do warunków otoczenia, a przewód przyłączeniowy o maksymalnej długości 50 m umożliwia umieszczenie sondy w optymalnym miejscu.

Dzięki możliwości dostosowania do różnych warunków oraz współpracy z różnymi rodzajami urządzeń, wyłączniki z Zamel24 stanowią niezbędny element systemów automatyki budynkowej. Odkryj bogaty wybór wyłączników zmierzchowych z naszego sklepu - przekonaj się, że spełniają one wszelkie najwyższe standardy jakości i pozwalają na wygodne, inteligentne sterowanie oświetleniem w Twoim otoczeniu.

Siatka
Lista

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZN-01 służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - załącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie. Próg załączenia może być płynnie nastawiony przez użytkownika.

dostępny

Urządzenie służy do sterowania oświetleniem lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - włącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie.

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZS-01 służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami w zależności od natężenia oświetlenia. Urządzenie załącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie.

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZN-01/S1 służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - załącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie. Próg załączenia może być płynnie nastawiony przez użytkownika.

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZM-01 służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - załącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie. Próg załączenia może być płynnie nastawiony przez użytkownika.

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZM-01/S1 służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - załącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie. Próg załączenia może być płynnie nastawiony przez użytkownika.

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZM-02 służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - załącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie. Urządzenie posiada dwa zakresy natężenia oświetlenia, w których użytkownik ma możliwość płynnej regulacji progu załączenia.

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZM-01/SOS służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia. Układ załącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie. Próg załączenia może być płynnie nastawiony przez użytkownika.

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZM-02/ SOS służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia.

dostępny

Wyłącznik zmierzchowy WZM-02/S1 służy do sterowania urządzeniami oświetleniowymi lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia - załącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie.