BEZPRZEWODOWE SYSTEMY PRZYWOŁAWCZE

Jeśli poszukujesz sprawdzonego systemu, który pomoże Ci w prowadzeniu biznesu i nie tylko, to powinieneś zwrócić szczególną uwagę na bezprzewodowe systemy przywoławcze, które cieszą się ogromną popularnością poprzez swój zakres zastosowania, a niekiedy są w stanie uratować życie. Mnogość opcji wykorzystania jest główną, ale nie jedyną zaletą bezprzewodowych systemów przywoławczych.

Gdzie wykorzystuje się bezprzewodowe systemy przywoławcze?

Rozwiązania z tego zakresu coraz częściej można zaobserwować w restauracjach oraz kawiarniach. Mogą zostać wykorzystane jako ułatwienie komunikacji między kuchnią a kelnerami, jak również pomiędzy miejscem wydawania posiłków a klientami. Warto zaznaczyć, iż w drugim przypadku bezprzewodowy system przywoławczy całkowicie eliminuje zjawisko kolejki, ponieważ za pośrednictwem małego odbiornika, klient zostaje od razu poinformowany w momencie, gdy jego zamówienie jest wydawane.

Systemy przywoławcze zauważymy również w branży hotelarskiej, ponieważ osoba korzystająca z usług może z ich pomocą w łatwy oraz szybki sposób wezwać personel lub zgłosić jakąkolwiek potrzebę bez konieczności wykonywania telefonu na recepcję.

Bezprzewodowe systemy przywoławcze często mogą uratować czyjeś życie, ponieważ w szybki sposób wzywają personel medyczny, dlatego od dawna wykorzystywane są w placówkach medycznych, szpitalach, jak również w domach spokojnej starości.

Ostatnim, a zarazem niezwykle popularnym zastosowaniem bezprzewodowych systemów przywoławczych jest wykorzystanie ich w centrach handlowych oraz sklepach detalicznych. Stosowane są wówczas w celu uzyskania pomocy lub złożenia zamówienia

Zalety wynikające z wykorzystania systemów przywoławczych

Szereg zastosowań sprawia, że systemy przywoławcze posiadają wiele zalet oraz udogodnień dla użytkowników, co przyczynia się do ich stale rosnącej popularności, zwłaszcza w branży HoReCa. 

Z uwagi na brak okablowania, są urządzeniami w pełni mobilnymi oraz dzięki prostocie, są niezwykle wygodne. Umożliwiają szybką i niemal natychmiastową komunikację między różnymi działami lub osobami, co przyczynia się do szybkości reakcji na zgłoszenie oraz pozytywnie wpływa na jakość obsługi. Nie ulega wątpliwości, że bezprzewodowe systemy przywoławcze mają swój udział w zwiększeniu bezpieczeństwa danego miejsca, dzięki czemu w wypadku zagrożenia obsługa zostaje niemal natychmiastowo poinformowana. Dzięki zastosowaniu systemów przywoławczych, z pewnością zapewnisz łatwą i natychmiastową komunikację, która w wielu branżach odgrywa znaczącą rolę!

W naszej ofercie znajdziesz również systemy inteligentnego domu oraz oprawy LED.

Siatka
Lista

dostępny

Steruje wszystkimi urządzeniami serii Y, radiowym wyłącznikiem sieciowym typu RWS-211 i RWS-211/N, sterownikiem rolet typu SR-NT, SR-PT, bezprzewodowym sterownikiem rygla typu BSR-207, tablicą bezprzewodowego systemu przywoławczego ST-01, ST-02, przenośnym odbiornikiem sygnalizacyjnym typu POS-216, retransmiterem RT-219.

dostępny

Nadajnik NS-C/218 jest urządzeniem do zabudowy natynkowej, wyposażonym w przycisk przywoławczy i przycisk kasujący. Po pociągnięciu za sznurek połączony znacznikiem, nadajnik wysyła co 30 sekund sygnał przywoławczy.

dostępny

Nadajnik NS-K/217 jest urządzeniem do zabudowy natynkowej, wyposażonym w przycisk przywoławczy i przycisk kasujący.

dostępny

Nowatorskim rozwiązaniem jest możliwość pracy w systemie przenośnego odbiornika sygnalizacyjnego (pagera) typu POS-216. Urządzenie to umożliwia otrzymywanie powiadomienia (wezwania) od pacjenta w dowolnym punkcie obiektu.

Bezprzewodowy system powiadamiania klientów pozwala na wygodne zarządzanie kolejką oczekujących gości którzy osobiście muszą odebrać gotowe zamówienie. Doskonale sprawdza się w punktach gastronomicznych, lokalach samoobsługowych, firmach usługowych itp.

1 999,00 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Bazą całego systemu jest tablica sygnalizacyjna o pojemności 100 nadajników. Umieszczana ona jest w pomieszczeniach, w których przebywają osoby sprawujące opiekę nad pacjentami (dyżurka pielęgniarek, ambulatorium, itp).

Bazą całego systemu jest tablica sygnalizacyjna o pojemności 100 nadajników. Umieszczana ona jest w pomieszczeniach, w których przebywają osoby sprawujące opiekę nad pacjentami (dyżurka pielęgniarek, ambulatorium, itp).

6 900,00 zł Oczekiwanie na dostawę