Automatyka domowa stała się nieodłącznym elementem nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych. Nieodzowną częścią systemów automatyki stały się automatyczne rolety, które umożliwiają sprawną i wygodną kontrolę nad doświetleniem pomieszczeń i pomagają w zapewnieniu prywatności domownikom. Pragniemy zaprezentować serię sterowników rolet marki Zamel, które stanowią kompleksowe rozwiązanie dla inteligentnych systemów sterowania.

Sterowniki rolet Zamel - pełna kontrola nad roletami

W ofercie sklepu znajdziesz wszystkie niezbędne moduły do stworzenia wygodnego systemu sterowania roletami. Sterowniki rolet Zamel umożliwiają nie tylko pełne otwieranie i zamykanie rolet, ale także precyzyjne programowanie trybów komfortowych górnych i dolnych. Montaż sterowników z naszej oferty jest niezwykle prosty, co sprawia, że nawet osoby nieposiadające specjalistycznej wiedzy technicznej mogą cieszyć się nowoczesnym systemem sterowania. Intuicyjna obsługa umożliwia szybkie programowanie czasu ruchu rolety oraz korzystanie z różnych trybów, bez konieczności przekopywania się przez zawiłości instrukcji obsługi.

Domyślne ustawienia rolety w preferowanej pozycji to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala dostosować atmosferę w pomieszczeniu zaledwie jednym naciśnięciem przycisku. Sterowniki Zamel zapewniają optymalne sterowanie dla każdego pomieszczenia, podnosząc komfort życia na jeszcze wyższy poziom - ale to nie wszystko! Współpracują także z innymi urządzeniami wyposażonymi w silnik jednofazowy 230 V - możesz zintegrować je z istniejącymi rozwiązaniami w swoim domu, tworząc spójny i efektywny system sterowania.

Uniwersalne rozwiązania zastosowane w naszych sterownikach rolet

Sterowniki rolet są dostępne w dwóch praktycznych wariantach montażowych: dopuszkowym i montowanym na szynie TH 35. Możesz dostosować instalację do konkretnych warunków w swoim domu, bez konieczności wprowadzania skomplikowanych modyfikacji. To elastyczne podejście do montażu sprawia, że sterowniki Zamel są idealnym rozwiązaniem dla każdego domu - staną się integralną częścią systemu inteligentnego domu, opartego na modułach dostępnych w Zamel24.

Dzięki innowacyjnym funkcjom, łatwemu montażowi i szerokim możliwościom integracji, sterowniki rolet Zamel są doskonałym wyborem dla każdego, kto pragnie podnieść komfort swojego mieszkania do nowych standardów. Odkryj nowe możliwości sterowania roletami i ciesz się wygodą, jaką zapewniają produkty Zamel.

Siatka
Lista

dostępny

Sterownik rolet dopuszkowy SRP-01 przeznaczony do lokalnego lub/i centralnego sterowania roletami okiennymi lub innymi urządzeniami napędzanymi silnikami jednofazowymi 230 V

dostępny

Sterownik rolet dopuszkowy SRP-04 przeznaczony jest do sterowania roletami okiennymi lub innymi urządzeniami napędzanymi silnikami jednofazowymi 230 V AC.

dostępny

Sterownik rolet dopuszkowy SRP-05 przeznaczony jest do sterowania roletami okiennymi lub innymi urządzeniami napędzanymi silnikami prądu stałego zasilanymi napięciem 12 V lub 24 V.

dostępny

Sterownik rolety SRM-10 służy do zamykania oraz otwierania rolety okiennej napędzanej silnikiem prądu zmiennego. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków jednobiegunowych. Sterownik wyposażony jest w wejścia sterowania lokalnego oraz centralnego.

dostępny

Sterownik rolety SRM-11 służy do zamykania oraz otwierania rolety okiennej napędzanej silnikiem prądu zmiennego.

dostępny

Sterownik rolety SRM-12 służy do zamykania oraz otwierania rolety okiennej napędzanej silnikiem prądu zmiennego.