Standardowe dzwonki do drzwi zasilane z sieci elektrycznej wymagają skomplikowanej instalacji, co często łączy się z koniecznością ukrywania kabli i kucia ścian. Na szczęście są mniej inwazyjne metody - innowacyjne rozwiązania z dziedziny dzwonków bezprzewodowych (bateryjnych) na stałe zagościły w naszych mieszkaniach, zapewniając większy komfort dla wszystkich domowników.

Dzwonki bezprzewodowe bateryjne - bez kabli, bez ograniczeń

Standardowe dzwonki do drzwi, choć funkcjonalne, wymagają odpowiednio poprowadzonej instalacji elektrycznej, co w dużym stopniu utrudnia ich instalacje. Dzwonki bateryjne eliminują tę potrzebę - zgodnie z ich nazwą zasilane są energią pochodzącą z baterii lub akumulatorów. Bez trudu zamontujesz je w dowolnym miejscu, niezależnie od dostępu do instalacji elektrycznej.

Urządzenia te składają się z dwóch kluczowych elementów: nadajnika (umieszczonego przy drzwiach) i odbiornika (umieszczonego wewnątrz budynku). Prostota konstrukcji umożliwia samodzielny montaż dzwonka bezprzewodowego na baterie każdemu, eliminując potrzebę angażowania specjalistów. Proces instalacji jest szybki i przyjazny, a efekt pozwoli Ci podnieść funkcjonalność Twojego domu i zminimalizować ingerencję w instalację elektryczną - tym samym oszczędzasz cenny czas i pieniądze.

Poznaj funkcje dzwonków bateryjnych

Dzwonki bezprzewodowe pozwalają na regulację głośności dźwięku, co jest niezmiernie przydatne w różnych codziennych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy jesteś w innej części domu, ogrodzie czy w pokoju obok, możesz wybrać głośność, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Niektóre modele posiadają też funkcję sygnalizacji optycznej, która aktywuje się w momencie dzwonienia. To opcja niezwykle przydatna dla osób z problemami słuchu, sprawdzająca się też w miejscach, gdzie głośne dźwięki mogą być zakłócone przez hałas zewnętrzny. Sygnał wizualny stanowi dodatkowe powiadomienie o przybyciu gości.

Niektóre dzwonki bateryjne zostały zaprojektowane z myślą o integracji z innymi systemami inteligentnego domu. Możesz skonfigurować dzwonek tak, aby aktywował inne urządzenia, takie jak oświetlenie czy kamery, gdy ktoś naciska przycisk na dzwonku.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty - poznaj różnorodne modele, które umożliwią Ci dostosowanie dzwonka do Twoich własnych preferencji i potrzeb, podnosząc komfort i wygodę Twojego codziennego życia.

Siatka
Lista
na stronę

dostępny

W zestawie ST-901 znajduje się dzwonek bezprzewodowy CLASSIC oraz przycisk bezprzewodowy.

dostępny

Dzwonek JAZZ wyposażony jest w nowoczesny przycisk dotykowy (nie posiada elementów ruchomych). Wyróżna się także wysoką głośnością dochodzącą do 90 dB.

dostępny

W zestawie ST-915 znajduje się dzwonek bezprzewodowy bateryjny PICO oraz przycisk bezprzewodowy.

dostępny

W zestawie ST-905 znajduje się dzwonek bezprzewodowy bateryjny DANCE oraz przycisk bezprzewodowy.

dostępny

W zestawie ST-910 znajduje się dzwonek bezprzewodowy bateryjny TANGO oraz przycisk bezprzewodowy.

dostępny

W zestawie ST-918 znajduje się dzwonek bezprzewodowy TWIST oraz bezprzewodowy przycisk dzwonkowy . Idealny jako dzwonek do drzwi, wewnętrzne urządzenie przywoławcze. Nie wymaga instalacji dzwonkowej

dostępny

W zestawie ST-919 znajduje się dzwonek bezprzewodowy SUITA oraz bezprzewodowy przycisk dzwonkowy. Idealny jako dzwonek do drzwi, wewnętrzne urządzenie przywoławcze. Nie wymaga instalacji dzwonkowej

dostępny

W zestawie ST-380 znajduje się dzwonek bezprzewodowy SOUL oraz przycisk bezprzewodowy.

dostępny

W zestawie ST-251 znajduje się dzwonek bezprzewodowy TECHNO oraz bezprzewodowy przycisk dzwonkowy.

dostępny

W zestawie ST-390 znajduje się dzwonek bezprzewodowy ZUMBA oraz przycisk bezprzewodowy.

W zestawie ST-230 znajduje się dzwonek bezprzewodowy SATTINO oraz bezprzewodowy przycisk dzwonkowy ST-300P. Idealny jako dzwonek do drzwi, wewnętrzne urządzenie przywoławcze. Nie wymaga instalacji dzwonkowej.

62,73 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Zestaw NT-320 zawiera dzwonek (odbiornik) oraz bezprzewodowy czujnik ruchu (nadajnik). Sygnalizator służy do powiadamiania o pojawieniu się osoby w danym pomieszczeniu(np. wejściu do sklepu) lub alarmowania o pojawieniu się niepożądanych osób w miejscach chronionych.

dostępny

Bezprzewodowy przycisk PDH-240 przeznaczony jest do współpracy z dzwonkami BULIK II (DRS-985 - wersja sieciowa, lub DRS-988 wersja bateryjna)

dostępny

W zestawie ST-229 znajduje się dzwonek bezprzewodowy VIBRO oraz bezprzewodowy przycisk dzwonkowy ST-300P. Z uwagi na sygnalizację wibracjami, urządzenie idealne dla osób niesłyszących, rodziców małych dzieci oraz przydatne w warunkach podwyższonego natężenia hałasu. Nie wymaga instalacji dzwonkowejProdukt Przyjazny Dziecku:

dostępny

W zestawie ST-372 znajduje się dzwonek bezprzewodowy BRILLO oraz bezprzewodowy przycisk dzwonkowy ST-300P. idealny dla osób z problemami słuchowymi lub rodziców małych dzieci - dodatkowa sygnalizacja optyczna przy dzwonieniu (linijka diodowa w kolorze niebieskim). Nie wymaga instalacji dzwonkowejEcoline Produkt Energooszczędny:  Produkt Przyjazny...

dostępny

Nowa odsłona znanego dzwonka bezprzewodowego firmy ZAMEL – Bulik II. Urządzenie produkowane jest w Polsce dzięki czemu charakteryzuje się wysoką niezawodnością i jakością wykonania. Bulik II to aż do 350 m zasięgu w terenie otwartym, co oznacza 3-krotnie większy zasięg działania w porównaniu z dzwonkami standardowymi.