SUNDI Dzwonki i Gongi

SUNDI: dzwonki i gongi do drzwi

Przy dzisiejszym poziomie rozwoju technologii nawet najprostsze elementy naszych domów stają się inteligentne! Tak właśnie jest z dzwonkami i gongami do drzwi SUNDI - w tej kategorii znajdziesz nowoczesne rozwiązania, które łączą funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo, zapewniając Ci pełną kontrolę nad informacjami napływającymi do Twojego inteligentnego domu.

Nowe standardy dzwonków i gongów do drzwi

Dzwonek do drzwi powinien być przede wszystkim praktyczny. Modele dostępne w dzisiejszych czasach znacznie przewyższają swoich poprzedników pod względem wydajności, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Kiedyś służyły jedynie do informowania o przybyciu gości - dziś, dzięki technologii, dzwonki i gongi mogą być integralnymi częściami inteligentnych systemów domowych.

W ofercie firmy SUNDI dostępnej w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór dzwonków i gongów do drzwi, które pozwalają na dostosowanie sygnałów powiadomień do Twoich preferencji. Niezależnie czy wolisz subtelny dźwięk, czy wyrazisty gong, możesz wybrać odpowiedni dla siebie wariant, który będzie idealnie pasować do charakteru Twojego domu.

Dzwonki i gongi SUNDI - wyjątkowa technologia

Ponad 25 lat doświadczenia sprawia, że oferowane produkty tworzone są z pełnym skupieniem na potrzebach użytkowników. Dlatego dostępne urządzenia cechuje przede wszystkim zdalny system sterowania - dzięki współpracy radiowego nadajnika dzwonkowego z kontrolerem masz możliwość dostępu do funkcji dzwonka poprzez swojego smartfona. Aplikacja mobilna umożliwi Ci dodawanie i personalizowanie przycisków dzwonkowych, a także przypisywanie im różnych dźwięków powiadomień.

Oferta dzwonków i gongów do drzwi SUNDI jest pełna nowatorskich rozwiązań - dla przykładu model Bulik wyróżnia się innowacyjną metodą modulacji sygnału radiowego, co przekłada się na imponujący zasięg działania. Osiągający nawet 1200 metrów w terenie otwartym, ten dzwonek doskonale sprawdza się w trudnych warunkach - niestraszna mu duża ilość przeszkód, które mogą ograniczać zasięg sygnału.

Zdalne systemy sterowania, szeroki zasięg, różnorodność akcesoriów - to wszystko sprawia, że dzwonki i gongi dostępne w naszym sklepie przynoszą nową jakość w komunikacji wewnętrznej. Wybierz komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo dzięki dzwonkom od SUNDI - zapoznaj się z naszą ofertą i stwórz swój wymarzony inteligentny dom!

Siatka
Lista
na stronę

dostępny

Gong dwutonowy BIM-BAM w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

dostępny

Dzwonek KOMPAKT elektromechaniczny z możliwością regulacji siły głosu - poziom dźwięku: ok. 80 dB.

dostępny

Dzwonek KOMPAKT elektromechaniczny z możliwością regulacji siły głosu - poziom dźwięku: ok. 80 dB.

dostępny

Przycisk bezprzewodowy hermetyczny przeznaczony do współpracy z dzwonkiem bezprzewodowym BULIK i innymi produktami SERII X

dostępny

W zestawie ST-980 znajduje się dzwonek bezprzewodowy CALIPSO oraz bezprzewodowy przycisk dzwonkowy ST-980P

dostępny

Gong WESTMINSTER elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Układ grający zasilany trzema bateriami R6 1,5V z regulacją głośności dźwięku - 8 tonów (dźwięk dzwonów londyńskiego opactwa Westminster). Poziom dźwięku: ok. 76 dB.

Gong LARGO elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM długo wybrzmiewające - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

57,87 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

DZWONEK BEZPRZEWODOWY SIECIOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ WGRYWANIA DŹWIĘKÓW OVAL

dostępny

Dzwonek SZKOLNO-ALARMOWY duży z lakierowaną na czerwono stalowa czasza (150mm). Idealny w szkołach lub jako sygnalizator alarmowy - poziom dźwięku: ok. 102dB.

dostępny

W zestawie DRS-982H znajduje się dzwonek bezprzewodowy BULIK DRS-982 oraz przycisk bezprzewodowy hermetyczny PDH-991. Idealny jako dzwonek do drzwi w domu, dzwonek ?barowy? w restauracji, hotelu lub wewnętrzne urządzenie przywoławcze

dostępny

Dzwonek RETRO - replika z 1920r., Dzwonek elektromechaniczny w obudowie z bejcowanego drewna. Poziom dźwięku: ok. 88 dB.