STEROWNIKI DZWONKA SZKOLNEGO

Nowoczesne placówki edukacyjne poszukują inteligentnych rozwiązań, które ułatwiają zarządzanie codziennymi działaniami oraz przyczyniają się do poprawy efektywności pracy i bezpieczeństwa uczniów oraz nauczycieli. Ze względu na organizację dnia w szkole, niezbędnym elementem tego procesu jest efektywne zarządzanie sygnalizacją akustyczną, czyli dzwonkami szkolnymi. Sterowniki dzwonka szkolnego to kompleksowe rozwiązania, które idealnie wpisują się w potrzeby współczesnych szkół.

Sterownik dzwonków szkolnych. Charakterystyka urządzenia

Urządzenia z tej kategorii oferują szeroki wachlarz zaawansowanych funkcji, które znacząco usprawniają zarządzanie czasem i sygnalizacją akustyczną w placówkach edukacyjnych. Sterownik dzwonka szkolnego umożliwia automatyczne sterowanie dzwonkami zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, co pozwala na pełną automatyzację procesu dzwonienia. Programowanie odbywa się poprzez precyzyjne określenie czasu trwania lekcji, długości przerw oraz godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć.

Konstrukcja sterowników dzwonka szkolnego gwarantuje bateryjne podtrzymanie ustawień oraz zegara w przypadku braku zasilania, co zapewnia nieprzerwane działanie i niezawodność. Wyświetlacz LCD z diodowym podświetleniem umożliwia łatwe odczytywanie informacji oraz intuicyjne programowanie urządzenia, co znacząco ułatwia obsługę. Sterownik posiada dwa wyjścia przekaźnikowe, każde o maksymalnej obciążalności 16 A, co daje szerokie możliwości zastosowania w różnych warunkach instalacyjnych.

Idealna organizacja edukacji - sterowniki dzwonka szkolnego Zamel

Sterowniki dostępne są w dwóch wersjach zasilania: 230 V AC oraz 24 ÷ 250 V AC, 30 ÷ 300 V DC, umożliwiając elastyczne dopasowanie urządzenia do różnych systemów zasilania. Sterownik dzwonków szkolnych jest dodatkowo wyposażony w funkcje umożliwiające uruchamianie alarmów, co zwiększa poziom bezpieczeństwa w szkole. Możliwość zaprogramowania dzwonków alarmowych pozwala na szybką i skuteczną reakcję w sytuacjach awaryjnych.

Łatwe programowanie, pełna niezawodności oraz wszechstronna funkcjonalność - to cechy, dzięki którym sterowniki dzwonka szkolnego Zamel spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających placówek edukacyjnych. Wybierając nasze rozwiązania, inwestujesz w nowoczesne i efektywne zarządzanie czasem pracy i nauki, co z pewnością przyczyni się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa zarówno uczniów, jak i kadry nauczycielskiej w równie dużym stopniu, co przy wykorzystaniu tzw. elektronicznego woźnego. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Siatka
Lista

dostępny

Sterownik dzwonka szkolnego SDM-10 przeznaczony jest do sterowania sygnalizacją akustyczną stosowaną w szkołach przy wykorzystaniu dzwonków szkolnych (np.: DNT-212, DNS-212, DNT-212M, DNS-212M). Sterowanie odbywa się automatycznie według ustawionego programu.

dostępny

Sterownik dzwonka szkolnego SDM-10 przeznaczony jest do sterowania sygnalizacją akustyczną stosowaną w szkołach przy wykorzystaniu dzwonków szkolnych (np.: DNT-212, DNS-212, DNT-212M, DNS-212M). Sterowanie odbywa się automatycznie według ustawionego programu.