Siatka
Lista

dostępny

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-01 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

dostępny

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-02 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

dostępny

Czujnik CTW-07 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

dostępny

Czujnik CTW-08 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

dostępny

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-03 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

dostępny

Czujnik CTW-03 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny.

dostępny

Czujnik CTW-05 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

dostępny

Czujnik gazu CGZ-02 służy do ciągłego monitorowania obecności gazów wybuchowych (ziemnego i propan-butan) w powietrzu. W razie wykrycia podwyższonego stężenia gazu urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny, umożliwiając odpowiednio wczesną reakcję użytkownika, która zapobiegnie wybuchowi lub zatruciu. Wbudowane wi-fi umożliwiające łączność zdalną ze...

dostępny

Czujnik CTW-06 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

dostępny

Czujnik CTG-02 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia zarówno tlenku węgla jak i gazu ziemnego oraz propan butan w powietrzu

dostępny

Kamera bezprzewodowa WI-FI wyposażona w napęd (PTZ) umożliwiający jej obracanie (320 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie). Wyraźny obraz zapewnia matryca o rozdzielczości 3 MP (2048 x 1536px).

Zdalny monitoring temperatury i rozpoznawania twarzy Zamel- wprowadź swój biznes w przyszłość

271,99 zł Oczekiwanie na dostawę
5 699,00 zł Oczekiwanie na dostawę