Siatka
Lista

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-01 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

28,93 zł 1-7 dni roboczych

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-02 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

40,47 zł 1-7 dni roboczych

Czujnik CTW-07 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

Czujnik CTW-03 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny.

Czujnik CTW-05 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

Czujnik gazu CGZ-02 służy do ciągłego monitorowania obecności gazów wybuchowych (ziemnego i propan-butan) w powietrzu. W razie wykrycia podwyższonego stężenia gazu urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny, umożliwiając odpowiednio wczesną reakcję użytkownika która zapobiegnie wybuchowi lub zatruciu. Wbudowane wi-fi umożliwiające łączność zdalną ze...

Czujnik CTW-06 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

Czujnik CTG-02 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia zarówno tlenku węgla jak i gazu ziemnego oraz propan butan w powietrzu

140,00 zł Dostępność: od 2023-03-20

Kamera bezprzewodowa WI-FI wyposażona w napęd (PTZ) umożliwiający jej obracanie (320 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie). Wyraźny obraz zapewnia matryca o rozdzielczości 3 MP (2048 x 1536px).

Zdalny monitoring temperatury i rozpoznawania twarzy Zamel- wprowadź swój biznes w przyszłość