Bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców jest niezwykle istotne - inwestycja w rozwiązania ostrzegawcze jest absolutnie kluczowa, by zapewnić spokój domownikom. W Zamel24 naszą specjalnością są nowoczesne systemy sprawiające, że Twój dom staje się bardziej komfortowy w użytkowaniu i bezpieczniejszy - należą do nich alarmy bezprzewodowe, a także czujniki systemu EXTA LIFE różnego typu, w tym czujniki tlenku węgla i dymu. Urządzenia nie tylko ostrzegają przed potencjalnymi zagrożeniami, ale także działają w sposób inteligentny, zapewniając pełne bezpieczeństwo w każdym momencie.

Czujniki dymu i tlenku węgla - inwestycja w Twoje bezpieczeństwo

Nasza oferta obejmuje zaawansowane modele czujników, które służą do wykrywania zadymienia świadczącego o potencjalnym pożarze oraz obecności niebezpiecznych gazów - w tym niezwykle niebezpiecznego tlenku węgla. Sytuacje, w których zaczyna ulatniać się tlenek węgla bądź inny gaz pochodzący z instalacji stanowią poważne zagrożenie dla naszego życia i mienia. Nasze czujniki są w stanie wykryć nawet niewielkie stężenie tych substancji, co daje gwarancję szybkiej reakcji w razie zagrożenia.

Dzięki naszym czujnikom dymu i tlenku węgla Twój dom jest zawsze pod kontrolą. Urządzenia te działają w sposób ciągły, monitorując otoczenie i reagując na wszelkie zmiany. Jeśli stężenie tlenku węgla lub dymu przekroczy bezpieczny poziom - czujniki natychmiast uruchamiają alarm, informując o zagrożeniu. 

Alarm jest wystarczająco głośny, aby być słyszalnym w całym domu, co daje pewność, że nikt nie przeoczy sygnału ostrzegawczego. Urządzenia są wyposażone w diody LED, które dodatkowo sygnalizują obecność zagrożenia. Podwójny system alarmowy pozwala na szybką reakcję - absolutnie kluczową w przypadku pożaru lub obecności tlenku węgla, substancji, która jest bezwonna i trudna do wykrycia bez odpowiedniego sprzętu.

Nowoczesne rozwiązania w czujnikach tlenku węgla i dymu

Nasza oferta zawiera także czujniki tlenku węgla i dymu, które działają przez Wi-Fi. To rozwiązanie umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie urządzeniami za pomocą smartfona. Możesz mieć pewność, że w Twoim domu wszystko gra, nawet gdy jesteś poza nim. Nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie - zainwestuj w rozwiązania, które je maksymalizują i wybierz czujniki z Zamel24!

Siatka
Lista

dostępny

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-01 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

dostępny

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-02 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

dostępny

Czujnik CTW-07 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

dostępny

Czujnik CTW-08 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

dostępny

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-03 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

dostępny

Czujnik CTW-03 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny.

dostępny

Czujnik CTW-05 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

dostępny

Czujnik CTW-06 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

dostępny

Czujnik CTG-02 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia zarówno tlenku węgla jak i gazu ziemnego oraz propan butan w powietrzu