WSKAŹNIKI NAPIĘCIA

Bezpieczeństwo i wydajność sieci elektrycznej są niezwykle ważne - dlatego monitorowanie napięcia elektrycznego jest bardzo istotne zarówno dla użytkowników domowych, jak i dla przemysłu czy rolnictwa. Nasza oferta obejmuje wskaźniki napięcia, które charakteryzują się doskonałą precyzją i są w pełni dostosowane do różnorodnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Wskaźniki napięcia dla różnych zastosowań

Oferujemy zarówno wskaźniki jednofazowe, idealne do zastosowań domowych, jak i trójfazowe, które sprawdzą się doskonale w instalacjach przemysłowych i agro-przemysłowych. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość dokonania wyboru w zależności od specyfiki swojej instalacji. Cechują się szerokim zakresem wskazań, sięgającym nawet do 500 V. To wszechstronne urządzenia, które mogą być wykorzystywane w różnych środowiskach i aplikacjach. Bez względu na to, czy chodzi o monitorowanie napięcia w instalacji domowej, instalacji PV czy w zakładach przemysłowych, nasze produkty są gotowe sprostać wymaganiom.

Najważniejszą cechą każdego wskaźnika napięcia w ofercie Zamel24 jest duża dokładność pomiarów. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i zaawansowanej technologii, nasze produkty są w stanie wskazać napięcie z dokładnością rzędu 1% (plus minus 2,5 V). To gwarantuje nie tylko wiarygodne pomiary, ale także pozwala uniknąć potencjalnych problemów związanych z niedokładnością pomiarów.

Czym cechuje się wskaźnik napięcia z Zamel24? Bezpieczeństwo, niezawodność, wszechstronność

Nasze wskaźniki napięcia idealnie sprawdzą się w różnych zastosowaniach. Dzięki niewielkim gabarytom i możliwości łatwego montażu można je wykorzystać zarówno w małych instalacjach domowych, jak i w dużych zakładach przemysłowych. Produkty dostępne w tej kategorii oraz pokrewne wskaźniki zasilania spełniają najwyższe standardy jakościowe i są objęte gwarancją producenta. Klienci mogą mieć pewność, że korzystając z naszych wskaźników, ich instalacje będą monitorowane w sposób precyzyjny i niezawodny.

Mamy nadzieję, że każdy model wskaźnika napięcia spełni Twoje oczekiwania pod względem precyzji, wszechstronności zastosowań i niezawodności. Dzięki urządzeniom z tej kategorii będziesz mógł śledzić stan napięcia w swojej instalacji z dokładnością i pewnością. Zapraszamy do zakupów - skorzystaj z oferty Zamel24 już dziś!

Siatka
Lista

dostępny

Wskaźnik napięcia LDM-10 służy o graficznej prezentacji poziomu napięcia sieci jednofazowej. Wartość napięcia wskazywana jest za pomocą linijki diodowej składającej się z 11 diod LED. Zakres wskazań zawiera się w granicach od 195 do 245 V~.

dostępny

Wskaźnik napięcia LDM-30 służy do graficznej prezentacji poziomu napięć fazowych w sieci trójfazowej. Wartość napięcia wskazywana jest za pomocą trzech linijek diodowych składających się z 11 diod LED. Zakres wskazań zawiera się w granicach od 195 do 245 V~ dla każdej z faz. Układ wskaźnika zasilany jest z fazy L1, a jej brak spowoduje całkowite...