Chcesz skompletować w swoim inteligentnym domu system Zamel EXTA LIFE? W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które posłużą Ci do usprawnienia swojej domowej przestrzeni - uczyń ją jeszcze bardziej wygodną, bezpieczną i energooszczędną dzięki czujnikom systemu EXTA LIFE.

Dlaczego warto wyposażyć się w czujniki systemu EXTA LIFE?

Z inteligentnym domem EXTA LIFE możesz kontrolować oświetlenie, ogrzewanie, rolety i napędy bram za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz - masz pełną kontrolę nad swoim domem. Możesz włączyć światło w salonie, wyregulować temperaturę w sypialni lub otworzyć bramę garażową nawet zanim wrócisz do domu.

Wykorzystanie czujników EXTA LIFE pomoże Ci oszczędzać energię. Dzięki automatycznemu sterowaniu ogrzewaniem i oświetleniem w zależności od warunków otoczenia, nie marnujesz zbędnej energii - to inwestycja, która szybko się zwraca. System dba też o Twoje bezpieczeństwo - odpowiednie rodzaje czujników zapewniają monitoring 24/7 i ostrzegą Cię zawsze w przypadku awarii lub podejrzanej aktywności. 

Jakiego typu czujniki EXTA LIFE znajdują się w ofercie?

W asortymencie znajduje się wiele rodzajów czujników systemu EXTA LIFE, które pomogą Ci w utrzymaniu niewielkich wartości poboru energii. Czujniki temperatury umożliwiają dokładny pomiar temperatury w różnych częściach domu, dzięki czemu system może dostosować ogrzewanie lub klimatyzację do aktualnych warunków. Podobnie jest w przypadku monitorów energii elektrycznej - śledzą jej wykorzystanie w czasie rzeczywistym, co pozwala na identyfikację źródeł nadmiernego zużycia energii.

Pomyśleliśmy także o Twoim bezpieczeństwie. Radiowy czujnik ruchu pomoże wykryć ruch w określonych obszarach i może włączyć oświetlenie lub uruchomić system alarmu bezprzewodowego, aby odstraszyć potencjalnych intruzów. Nikt nie chce zmagać się z zalaniem w domu - czujniki zalania są w stanie wykryć nawet niewielkie przecieki wody i natychmiast Cię o nich poinformować. W ofercie znajdują się także wszechstronne czujniki multisensoryczne, które monitorują różne parametry dla utrzymania przyjaznej domownikom atmosfery w domu. 


Zastosowania czujników EXTA LIFE są naprawdę liczne - zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą!

Siatka
Lista

dostępny

RCT-22 to uniwersalny bezprzewodowy czujnik temperatury zasilany bateryjnie. Protokół komunikacyjny jest zgodny z systemem EXTA LIFE. Czujnik dedykowany jest wyłącznie do współpracy z kontrolerami systemu (EFC-01).