ZASILACZE LEDix

Zasilacze LED ZAMEL LEDIX niezawodne zasilacze wysokiej jakości. Nasze zasilacze zapewniają stabilne i efektywne źródło energii, co przekłada się na długotrwałą wydajność oświetlenia LED. Dzięki różnym dostępnym modelom i mocom możesz dobrać zasilacz odpowiedni do Twoich potrzeb, gwarantując niezakłóconą pracę oświetlenia w każdym zastosowaniu. Znajdziesz u nas także oprawy oświetleniowe LED LEDIX oraz sterowniki LEDIX.

Siatka
Lista

dostępny

Zasilacz elektroniczny do źródeł światła LED 12V DC. Pracuje od 0 do nominalnej mocy.

SSL-01 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu go w małych systemach solarnych zasilanych napięciem 12 V DC wymagających zabezpieczenia przed zbyt głębokim rozładowaniem akumulatora.

52,15 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Zasilacz ZNM-08-12 to profesjonalny zasilacz impulsowy przeznaczony do montażu w rozdzielnicach na szynie TH35. Moc wyjściowa zasilacza to 8 W, a nominalna wartość napięcia wyjściowego to 12 V DC. Zasilacz przeznaczony do współpracy z osprzętem LEDIX takim jak sterowniki, odbiorniki radiowe oraz innymi produktami LED zasilanymi napięciem o wartości 12 V DC.

dostępny

Zasilacz impulsowy ZAH-100-12 przeznaczony jest do stosowania w domowych instalacjach oświetlenia LED.

dostępny

Zasilacz ZNM-15-12 to profesjonalny zasilacz impulsowy przeznaczony do montażu w rozdzielnicach na szynie TH35. Moc wyjściowa zasilacza to 15 W, a nominalna wartość napięcia wyjściowego to 12 V DC. Zasilacz przeznaczony do współpracy z osprzętem LEDIX takim jak sterowniki, odbiorniki radiowe oraz innymi produktami LED zasilanymi napięciem o wartości 12 V DC.

Zestaw solarny SOL-10 przeznaczony jest do zasilania opraw serii LEDIX wykonanych w wersji napięciowej 14 V DC. Do zasilania wykorzystuje się energię słoneczną, która w module fotowoltaicznym zostaje przetworzona na energię elektryczną. Zestaw solarny to idealne rozwiązanie do ogrodów, altan oraz miejsc gdzie prowadzenie tradycyjnych instalacji 230 V AC...

608,11 zł Oczekiwanie na dostawę

Zestaw solarny SOL-20 przeznaczony jest do zasilania opraw serii LEDIX wykonanych w wersji napięciowej 14 V DC. Do zasilania wykorzystuje się energię słoneczną, która w module fotowoltaicznym zostaje przetworzona na energię elektryczną. Zestaw solarny to idealne rozwiązanie do ogrodów, altan oraz miejsc gdzie prowadzenie tradycyjnych instalacji 230 V AC...

709,46 zł Oczekiwanie na dostawę