Lista produktów producenta: SUNDI

Dzwonki I Gongi Zamel-Cet

Dzwonki I Gongi Zamel-Cet

Więcej
Siatka
Lista
na stronę

Przycisk bezprzewodowy przystosowany do współpracy z dzwonkami bezprzewodowymi MOLIK. Zasięg działania*: 50 m w terenie otwartym - przycisk nie przystosowany do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Dzwonek BUZZER elektromechaniczny - poziom dźwięku: ok. 70 dB.

13,57 zł Dostępny

Gong dwutonowy BIM-BAM w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

W zestawie ST-901 znajduje się dzwonek bezprzewodowy CLASSIC oraz przycisk bezprzewodowy.

27,61 zł 1-7 dni roboczych

Dzwonek TRADYCYJNY - elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Poziom dźwięku: ok. 90 dB.

28,83 zł Dostępny

Dzwonek KOMPAKT elektromechaniczny z możliwością regulacji siły głosu - poziom dźwięku: ok. 80 dB.

29,74 zł Dostępny

Dzwonek CZASZOWY elektromechaniczny - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

Przycisk bezprzewodowy hermetyczny przeznaczony do współpracy z dzwonkami bezprzewodowymi serii M (ALCANO, ALCALINO, LOOPO, BRILLO, CORNO, VIBRO, SATTINO). Przycisk może współpracować z dzwonkiem LIBERO, zasięg działania*: 100 m

30,84 zł 1-7 dni roboczych

Dzwonek JEDNOTONOWY elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego z płynną regulacja siły głosu . Dźwięk: jeden pulsujący ton - poziom dźwięku: ok. 91 dB.

33,91 zł Dostępny

Dzwonek DWUTONOWY elektroniczny w obudowie z tworzywa sztucznego z płynną regulacją siły głosu. Dźwięk: dwa na przemian brzmiące tony - poziom dźwięku: ok. 84 dB.

33,91 zł Dostępny

Gong dwutonowy TURBO elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM powtarzające się ciągle w czasie trzymania przycisku dzwonkowego - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

Przycisk bezprzewodowy hermetyczny przeznaczony do współpracy z dzwonkiem bezprzewodowym BULIK i innymi produktami SERII X

Dzwonek JAZZ wyposażony jest w nowoczesny przycisk dotykowy (nie posiada elementów ruchomych). Wyróżna się także wysoką głośnością dochodzącą do 90 dB.

W zestawie ST-915 znajduje się dzwonek bezprzewodowy bateryjny PICO oraz przycisk bezprzewodowy.

39,19 zł 1-7 dni roboczych

Gong dwutonowy BIM-BAM z wyłącznikiem w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM - poziom dźwięku: ok. 85 dB. Idealny dla rodziców małych dzieci lub ludzi ceniących sobie spokój (wbudowany wyłącznik)   Ecoline Produkt Energooszczędny:    Produkt Przyjazny Dziecku:  

39,89 zł Dostępny

W zestawie ST-905 znajduje się dzwonek bezprzewodowy bateryjny DANCE oraz przycisk bezprzewodowy.

40,45 zł 1-7 dni roboczych

W zestawie ST-916 znajduje się dzwonek bezprzewodowy SONATA oraz bezprzewodowy przycisk dzwonkowy. Idealny jako dzwonek do drzwi, wewnętrzne urządzenie przywoławcze.