Darmowa dostawa PROMOCJA ZAMEL

Inteligentny dom, czyli jaki?

Określenie „inteligentny dom” w ostatniej dekadzie znalazło się na ustach wielu przedstawicieli pozornie oddalonych od siebie branż, od prowadzących programy telewizyjne pomagające urządzić lub wyremontować dom, przez producentów podzespołów lub systemów taki model domu pozwalających skonstruować, aż do przedstawicieli rynku budowlanego czy nieruchomości.

EXTA LIFE Inteligentny Dom 

Siatka
Lista

Sterownik SLR-21 przeznaczony jest do sterownia 4 obwodami LED 12-24 V DC. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych. Płynna zmiana natężenia oświetlenia jest możliwa dla obwodów LED.

Sterownik SLR-22 przeznaczony jest do sterownia taśmami LED RGB lub RGBW zasilanymi napięciem 12-14 V DC. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych.

Piloty P-457/2 (2-przyciskowy) oraz P-457/4 (4-przyciskowy) umożliwiają bezprzewodowe sterowanie odbiornikami systemu EXTA LIFE. Znajdują zastosowanie przy zdalnym załączaniu/wyłączaniu oświetlenia, operacjach rozjaśniania/ściemniania oraz przy obsłudze rolet okiennych, bram wjazdowych i garażowych.