103,00 zł

Exta Life

Radiowe nadajniki RNK-22 oraz RNK-24 służą do wysyłania sygnałów sterujących oraz informacji o wartości temperatury w systemie EXTA LIFE. Znajdują zastosowanie przy realizacji takich operacji jak załączanie/wyłączanie, rozjaśnianie/ściemnianie, sterowanie roletami okiennymi.   Więcej szczegółów

MagazynDostępnośćCzas wysyłki
Wysyłkowy2 szt.do 24h
Producenta8 szt.do 3 dni roboczych
Przewidywana dostawa:
u Ciebie

RNK-24

5903669207337

Natynkowy

Exta Life

Ostatnie egzemplarze!

Wariant

dostępny

Radiowe nadajniki RNK-22 oraz RNK-24 służą do wysyłania sygnałów sterujących oraz informacji o wartości temperatury w systemie EXTA LIFE. Znajdują zastosowanie przy realizacji takich operacji jak załączanie/wyłączanie, rozjaśnianie/ściemnianie, sterowanie roletami okiennymi.

RADIOWY NADAJNIK KLAWISZOWY 4-KANAŁOWY DWUKIERUNKOWY TYP: RNK-24

Radiowe nadajniki RNK-22 oraz RNK-24 służą do wysyłania sygnałów sterujących oraz informacji o wartości temperatury w systemie EXTA LIFE. Znajdują zastosowanie przy realizacji takich operacji jak załączanie/wyłączanie, rozjaśnianie/ściemnianie, sterowanie roletami okiennymi. Zaimplementowany algorytm kodowania ramek zwiększa bezpieczeństwo transmisji. Informacja o temperaturze w połączeniu z funkcjonalnością kontrolera EFC-01 może być wykorzystana do sterowania systemem ogrzewania. Nadajniki wyglądem i wymiarami nawiązują do tradycyjnych łączników instalacyjnych. Zasilanie bateryjne i brak jakiegokolwiek okablowania dają szerokie możliwości aplikacyjne.
Nadajniki mogą być umieszczane na dowolnej powierzchni (z wyłączeniem metalu) oraz w dowolnej lokalizacji pomieszczenia. Możliwość zaprogramowania kilku nadajników do jednego odbiornika daje dużą swobodę podczas tworzenia części sterującej instalacją.

CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:

  • Przyciski RNK-22 i RNK-24 pozwalają na montaż na dowolnej powierzchni. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużych przeszkleń, a także domów drewnianych. Przycisk w każdej chwili można przenieść w inne, bardziej dogodne miejsce.
  • Dzięki zintegrowaniu wewnątrz klawisza czujnika temperatury mamy stała kontrolę nad zmianami zachodzącymi w ciągu doby.
  • Nadanik klawiszowy 4-kanałowy pozwala na niezależne sterowanie 4 obwodami. Możliwe jest także programowanie wybranych scenariuszy.

Znamionowe napięcie zasilania:3 V DC – bateria CR2032
Zasięg działania:do 350 m w terenie otwartym
Transmisja:radiowa ? pasmo ISM 868 MHz
Sposób transmisji:dwukierunkowa – 9600 bps
Kodowanie:algorytm oparty o klucz 128 bitowy
Ilość kanałów:4
Sygnalizacja optyczna nadawania/rozładowania baterii:dioda LED zielona
Zakres pomiaru temperatury realizowany przez czujnik:-40 ÷ 125 °C
Rozdzielczość pomiaru:0,1 °C
Dokładność pomiaru:? 1 °C (typ) 0 ÷ 85 °C
? 2 °C (typ) -40 ÷ 125°C
Częstotliwość pomiaru temperatury*:co 15 minut
Trwałość baterii:2 ÷ 3 lat z włączonym czujnikiem temperatury
3 ÷ 5 lat z wyłączonym czujnikiem temperatury
(zużycie baterii zależy od częstotliwości użytkowania i warunków pracy)
Temperaturowy zakres pracy:-10 ÷ +55?
Stopień ochrony obudowy:IP20
Klasa ochronności:III
Wymiary:90 x 80 x 11,5 mm
Waga:0,038 kg
Zgodność z normami:PN-ETSI EN 300 220-1, PN-ETSI EN 300 220-2

* Temperatura w nadajniku mierzona jest co 15 minut. Jeżeli aktualnie zmierzona wartość temperatury różni się od poprzedniej o wartość > niż ?0,3°C to
nadajnik wysyła wynik pomiaru (na przykład do kontrolera). W sytuacji, gdy temperatura nie zmienia się wynik pomiaru wysyłany jest obligatoryjnie co
20 kolejnych pomiarów. Informacja o temperaturze wysyłana jest także każdorazowo po pięciu kolejnych naciśnięciach dowolnego przycisku nadajnika.
Czujnik temperatury w nadajnikach RNK-22 oraz RNK-24 może zostać całkowicie wyłączony.