Darmowa dostawa PROMOCJA ZAMEL

Lista produktów producenta: GARDI

Siatka
Lista
na stronę
23,99 zł Oczekiwanie na dostawę

Oferta systemów bezpieczeństwa GARDI wzbogacona została o nowy czujnik. Detektor dymu CDB-01 to urządzenie, które bezsprzecznie powinno znaleźć się w każdym budynku.

25,83 zł 1-5 dni roboczych

Czujnik gazu CGZ-02 służy do ciągłego monitorowania obecności gazów wybuchowych (ziemnego i propan-butan) w powietrzu. W razie wykrycia podwyższonego stężenia gazu (ok 10 % LEL*) urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny, umożliwiając odpowiednio wczesną reakcję użytkownika która zapobiegnie wybuchowi lub zatruciu.

Czujnik gazu CGZ-01 służy do ciągłego monitorowania obecności gazów wybuchowych (ziemnego i propan-butan) w powietrzu. W razie wykrycia podwyższonego stężenia gazu (ok 10 % LEL*) urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny, umożliwiając odpowiednio wczesną reakcję użytkownika która zapobiegnie wybuchowi lub zatruciu.

60,27 zł 1-5 dni roboczych

Zestaw NT-320 zawiera dzwonek (odbiornik) oraz bezprzewodowy czujnik ruchu (nadajnik). Sygnalizator służy do powiadamiania o pojawieniu się osoby w danym pomieszczeniu(np. wejściu do sklepu) lub alarmowania o pojawieniu się niepożądanych osób w miejscach chronionych.

63,96 zł 1-5 dni roboczych

Czujnik CTW-07 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

66,30 zł 1-5 dni roboczych

Tlenek węgla potocznie zwany czadem jest gazem silnie trującym, bezbarwnym i bezwonnym, łatwo rozprzestrzeniającym się w powietrzu. Powstaje w wyniku niepełnego spalania paliw takich jak: drewno, olej,gaz, benzyna, nafta, propan, węgiel, ropa...

Czujnik CTW-03 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny.

90,41 zł 1-5 dni roboczych

Czujnik CTW-05 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

90,41 zł 1-5 dni roboczych

Czujnik CTW-02 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny. Zasilany jest napięciem 230 V AC.

101,48 zł Oczekiwanie na dostawę

Czujnik CTW-06 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

119,68 zł 1-5 dni roboczych

Czujnik CTG-01 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla oraz gazu ziemnego i propan butan w powietrzu.

131,61 zł Oczekiwanie na dostawę

Czujnik CTG-02 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia zarówno tlenku węgla jak i gazu ziemnego oraz propan butan w powietrzu

137,76 zł 1-5 dni roboczych
Nowy

Kamera bezprzewodowa WI-FI wyposażona w napęd (PTZ) umożliwiający jej obracanie (320 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie). Wyraźny obraz zapewnia matryca o rozdzielczości 3 MP (2048 x 1536px).

216,97 zł 3-14 dni roboczych

Zdalny monitoring temperatury i rozpoznawania twarzy Zamel- wprowadź swój biznes w przyszłość

271,99 zł 1-5 dni roboczych