Automatyzacja działania urządzeń zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Zamel24 prezentuje idealne w tym celu programatory czasowe, które nie tylko umożliwiają precyzyjne zarządzanie czasem pracy urządzeń, ale także są idealnie dostosowane do nowoczesnych układów automatyki i sterowania - perfekcyjnie sprawdzą się w inteligentnych domach.

Oszczędzaj pieniądze i bądź bezpieczny z programatorami czasowymi Zamel

Programatory czasowe Zamel to nie tylko urządzenia umożliwiające kontrolę nad czasem pracy urządzeń w domu, ale również narzędzia, dzięki którym możesz liczyć na wymierne oszczędności poprzez efektywne zarządzanie energią. Dzięki możliwości precyzyjnego ustawiania czasu wyłączania i włączania urządzeń użytkownicy mogą minimalizować zużycie energii w godzinach, gdy nie jest ona potrzebna (co będzie wyraźnie widoczne na licznikach energii elektrycznej), co przekłada się na niższe rachunki za prąd.

Bezpieczeństwo domu to priorytet dla każdego właściciela. Dlatego programatory czasowe z naszej oferty zostały wyposażone w funkcję symulacji obecności, pozwalającą na emulowanie aktywności w domu nawet podczas nieobecności mieszkańców. Funkcja losowej zmiany czasu włączania i wyłączania urządzeń sprawi wrażenie, że w domu przebywają jego mieszkańcy, odstraszając potencjalnych włamywaczy. Warto także wspomnieć, że montaż urządzeń Zamel jest szybki i prosty dzięki dostosowaniu do standardowej szyny DIN TH 35.

Programatory czasowe w różnych wersjach dla zróżnicowanych potrzeb

W ofercie znajdują się urządzenia działające w trybie tygodniowym, umożliwiające precyzyjne ustawienie harmonogramu pracy urządzeń na poszczególne dni tygodnia. Dostępne są również programatory czasowe Zamel działające w trybie astronomicznym, automatycznie dostosowujące czas pracy urządzeń do zmieniających się warunków oświetleniowych. Dla osób ceniących wygodę i możliwość zdalnego zarządzania Zamel proponuje programatory sterowane za pośrednictwem Wi-Fi, umożliwiające kontrolę urządzeń z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu.

Urządzenia, które widzisz w tej kategorii stanowią niezawodne i wszechstronne narzędzia do zarządzania czasem pracy urządzeń w domu. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu czasem inteligentnym funkcjom i łatwemu montażowi zapewniają użytkownikom komfort, oszczędność i bezpieczeństwo. Bez względu na potrzeby i preferencje - Zamel24 oferuje rozwiązania idealnie dopasowane do wymagań współczesnego domu korzystającego z systemów automatyki.

Siatka
Lista

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Programator czasowy 1-kanałowy tygodniowy ZCM-11E realizuje operacje sterowania przekaźnikiem wyjściowym w zależności od nastaw programowych (dzień tygodnia, godzina).

dostępny

Programowalne zegary sterujące służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Programator tygodniowy realizuje operacje sterowania przekaźnikiem wyjściowym w zależności od nastaw programowych (dzień, godzina).

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące ZCM-12 służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Programatory tygodniowe realizują operacje sterowania przekaźnikiem wyjściowym w zależności od nastaw programowych (dzień, godzina).

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Programator czasowy 1-kanałowy tygodniowy ZCM-11P/U realizuje operacje sterowania przekaźnikiem wyjściowym w zależności od nastaw programowych (dzień tygodnia, godzina).

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Programator czasowy 2-kanałowy tygodniowy ZCM-12P/U realizuje operacje sterowania dwoma przekaźnikami wyjściowymi w zależności od nastaw programowych (dzień tygodnia, godzina).

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Programator czasowy 1-kanałowy tygodniowo-roczny ZCM-22 realizuje operacje sterowania przekaźnikiem wyjściowym w zależności od nastaw programowych (data -> godzina -> minuta).

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Programator czasowy 1-kanałowy tygodniowo-roczny ZCM-22P/U realizuje operacje sterowania przekaźnikiem wyjściowym w zależności od nastaw programowych (data -> godzina -> minuta).

Cyfrowe zegary sterujące ZCM-31 służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Włączenie/wyłączenie urządzenia związane jest ze wschodem i zachodem słońca (brzask i zmierzch oficjalny).

236,78 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące ZCM-31 służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Włączenie/wyłączenie urządzenia związane jest ze wschodem i zachodem słońca (brzask i zmierzch cywilny).

dostępny

Programator czasowy ZCM-42 umożliwia automatyczne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, napędami lub dowolnym innym odbiornikiem energii.

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące serii ZCM-32 służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Włączenie/wyłączenie urządzenia związane jest ze wschodem i zachodem słońca (brzask i zmierzch oficjalny).

dostępny

Cyfrowe zegary sterujące serii ZCM-32 służą do realizacji funkcji czasowych w układach automatyki i sterowania. Włączenie/wyłączenie urządzenia związane jest ze wschodem i zachodem słońca (brzask i zmierzch oficjalny).