Efektywność oraz bezpieczeństwo pracy urządzeń elektrycznych stała się kluczowym elementem w zarządzaniu instalacjami domowymi i przemysłowymi. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Zamel24 oferuje szeroki wybór styczników modułowych, które stanowią niezawodne rozwiązanie dla sterowania obciążeniem.

Jak działają styczniki instalacyjne modułowe?

Styczniki modułowe to niezastąpione narzędzia w procesach automatyzacji i sterowania instalacjami elektrycznymi. Dzięki nim możliwe jest sprawniejsze zarządzanie urządzeniami elektrycznymi, co przekłada się na ich wydajność oraz żywotność. Minimalizują ryzyko wystąpienia awarii, co przekłada się na stabilność pracy systemów oraz zwiększa bezpieczeństwo użytkowników.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór modeli styczników instalacyjnych modułowych, co pozwala na idealne dopasowanie do konkretnych wymagań instalacyjnych. W zależności od preferencji i potrzeb instalacji możesz dobrać wersje o różnych konfiguracjach styków, które umożliwiają precyzyjne sterowanie obciążeniem, niezależnie od jego charakterystyki. Kluczowym atutem tych komponentów jest także zdolność do pracy z wysokimi prądami obciążenia. Oferujemy modele, które radzą sobie nawet z prądem pracy do 100 A, co sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem dla instalacji wymagających większej mocy i wydajności.

Charakterystyka styczników modułowych w Zamel24

Nasze styczniki modułowe doskonale współpracują ze stykami pomocniczymi SPM-05-11 oraz SPM-05-20, co zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla każdej instalacji elektrycznej. Dzięki tej synergii możliwe jest jeszcze bardziej zaawansowane sterowanie oraz monitoring pracy urządzeń. Niewielkie gabaryty styczników sprawiają, że są one łatwe w montażu nawet w ograniczonej przestrzeni. Instalacja oraz konserwacja staje się prostsza i bardziej wydajna, co jest istotne zwłaszcza w przypadku skomplikowanych systemów elektrycznych.

Przed Tobą nieodłączny element automatyki i sterowania instalacjami elektrycznymi. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór modeli, które pozwalają na skuteczne i bezpieczne zarządzanie obciążeniem, minimalizując ryzyko awarii i zapewniając stabilność pracy systemów. Dzięki współpracy ze stykami pomocniczymi oraz możliwością pracy z wysokimi prądami obciążenia, produkty prezentowane w tej kategorii wraz z odpowiednio dopasowanymi akcesoriami Exta są doskonałym wyborem dla każdej instalacji elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą modułowych styczników instalacyjnych - skorzystaj z najlepszych rozwiązań oferowanych przez Zamel24 w swoim projekcie!

Siatka
Lista

Stabilizowane zasilacze transformatorowe służą do zasilania napięciem stałym obwodów i urządzeń elektronicznych (elektrycznych). Charakteryzują się dużą stabilnością napięcia wyjściowego w funkcji pobieranego prądu.

66,97 zł Oczekiwanie na dostawę