Sterowanie oświetleniem za pomocą urządzenia mobilnego, jakim jest smartfon lub tablet, staje się coraz bardziej popularne. Zatem nie bez powodu odbiorniki dopuszkowe stają się jednym z głównych elementów systemów inteligentnego domu. 

Pełna integracja z systemem smart home, z pewnością zrobi wrażenie na każdym odwiedzającym naszą posiadłość. Prosty sposób instalacji oraz wiele udogodnień sprawia, że wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, tworząc niepowtarzalną atmosferę za pomocą oświetlenia LED RGB.

Jakie są zalety zastosowania odbiorników Wifi dopuszkowych Zamel SUPLA?

Odbiorniki od firmy Zamel wyróżnia przede wszystkim łatwość instalacji. Większość systemów automatyki budynkowej dostępnych na rynku jest zazwyczaj bardzo złożona, co przekłada się na frustrację, znaczne koszty, jak również trudności z ewentualnym rozbudowaniem. 

Odbiorniki dopuszkowe Zamel SUPLA charakteryzują się prostym montażem, jak również nie potrzebują dodatkowego okablowania. Warto zaznaczyć, że SUPLA to również ogromna społeczność użytkowników, która stale dzieli się uwagami, pomysłami oraz inspiracjami z pozostałymi. Na forum społeczności bez problemu znajdziesz wsparcie, jak również cenne spostrzeżenia.

Odbiorniki dopuszkowe Wifi, jak sama nazwa wskazuje, komunikują się przez sieć bezprzewodową, a co za tym idzie, Ty jako użytkownik nie musisz martwić się o inwestowanie w niezwykle drogie kontrolery automatyki budynkowej. Za pomocą bezprzewodowej sieci internetowej jesteś w stanie połączyć się z urządzeniem z dowolnego miejsca na Ziemi.

Dlaczego warto wybrać produkty z serii Zamel SUPLA?

Pełna konfiguracja systemów inteligentnego domu zapewni Ci wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo. Produkty, które znajdziesz na stronie Zamel24 umożliwiają zdalne wyłączenie urządzeń, nawet wtedy gdy jesteś poza domem. Zastanów się, ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć zgasić światło, wyłączyć żelazko czy telewizor, zaraz po wyjściu z domu. 


Dzięki odbiornikom dopuszkowym, gniazdom zdalnie sterowanym i odbiornikom natynkowym zyskasz pełną kontrolę nad swoim domem przy niewielkim koszcie. Pamiętaj, że pomimo prostej instalacji i konfiguracji urządzeń, do przeprowadzenia montażu w należyty sposób wymagana jest pewna wiedza z zakresu urządzeń elektrycznych. Jeśli nie czujesz się na siłach, zapytaj o pomoc specjalistę, który pomoże Ci przeprowadzić instalację we właściwy sposób.

Siatka
Lista

Moduł SLW-01 umożliwia sterowanie oświetleniem LED RGB za pomocą smartfona lub tabletu.

114,99 zł Oczekiwanie na dostawę

Moduł RNW-01 bezprzewodowo steruje wszystkimi odbiornikami Supla Wi-Fi

118,35 zł Oczekiwanie na dostawę

Moduły dopuszkowe SLW-02 znajdują zastosowanie zarówno jako elementy do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych, oraz jako urządzenia wykonawcze zabudowywane bezpośrednio w obudowach opraw oświetleniowych.

124,41 zł Oczekiwanie na dostawę
Promocja

Moduł ROW-01 umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu.

147,34 zł 142,92 zł do 24h
Promocja

Moduł ROW-02 umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu.

154,92 zł 148,72 zł do 24h

dostępny

Moduł SRW-01 umożliwia sterowanie roletami zewnętrznymi za pomocą smartfona lub tabletu.

dostępny

Sterownik bramowy pozwala na integrację z dowolnym napędem bramowym oraz furtką i umożliwia zdalną kontrolę bramy poprzez aplikację mobilną Supla.

dostępny

Sterownik bramowy pozwala na integrację z dowolnym napędem bramowym oraz furtką i umożliwia zdalną kontrolę bramy poprzez aplikację mobilną Supla.

dostępny

Moduł mSRW-01 umożliwia sterowanie roletami zewnętrznymi za pomocą smartfona lub tabletu.

dostępny

Moduł mROW-02 umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu.

dostępny

Sterownik bramowy pozwala na integrację z dowolnym napędem bramowym i umożliwia zdalną kontrolę bramy poprzez aplikację mobilną supla. Urządzenie przystosowane jest do montażu bezpośrednio w napędzie. Dzięki zasilaniu 24V jest w pełni bezpieczne. Podłączając sygnały z wyłączników krańcowych pod wejścia sterownika otrzymujemy informację o otwarciu i...