Nowoczesność i funkcjonalność w jednym - dzwonki elektromechaniczne do drzwi

Dzwonki elektromechaniczne do drzwi to praktyczne urządzenia, które oferują wiele zalet. Dzięki swojej elektromechanicznej konstrukcji, generują głośne i wyraźne dźwięki, które łatwo usłyszeć zarówno w domu, jak i w biurze. Różnorodność dźwięków dzwonków elektromechanicznych pozwala na wybór ulubionego tonu, idealnie pasującego do gustu użytkownika. Dodatkowo, dzwonki elektromechaniczne są łatwe w instalacji i niezawodne w działaniu, co sprawia, że stanowią niezastąpione narzędzie do powiadamiania o przybywających gościach lub klientach. Dzwonki elektromechaniczne to doskonałe rozwiązanie, które wprowadza nowoczesność i funkcjonalność do każdego wejścia.

Sprawdź również dzwonki bezprzewodowe dostępne w naszej ofercie!

Siatka
Lista

Gong dwutonowy BIM-BAM w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

23,76 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong dwutonowy TURBO elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM powtarzające się ciągle w czasie trzymania przycisku dzwonkowego - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

36,08 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong dwutonowy FORTE elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony BIM-BAM, długo wybrzmiewające - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

42,61 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong dwutonowy VIVO elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM powtarzające się ciągle w czasie trzymania przycisku dzwonkowego - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

49,86 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong DUO to połączenie dzwonka dwutonowego i gongu dwutonowego BIM-BAM w jednej obudowie. Umożliwia rozpoznanie po dźwięku miejsca przyzywania (np. drzwi wejściowe i furtka ogrodowa),

49,86 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong LARGO elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego. Dźwięk: dwa tony ? BIM-BAM długo wybrzmiewające - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

57,87 zł Oczekiwanie na dostawę

GONG VETRO elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego, nakrytego taflą hartowanego szkła (o grubości 8mm) i ozdobną nakładką w srebrnym lub białym kolorze - nowoczesne, eleganckie wzornictwo !! Dźwięk: dwa tony BIM-BAM, długo wybrzmiewające - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

117,53 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong dwutonowy GLASSO elektromechaniczny w obudowie z tworzywa sztucznego, nakrytego taflą hartowanego szkła (o grubości 8mm) i ozdobną nakładką w srebrnym lub białym kolorze - nowoczesne, eleganckie wzornictwo !! Dźwięk: dwa tony BIM-BAM, długo wybrzmiewające - poziom dźwięku: ok. 85 dB.

119,93 zł Oczekiwanie na dostawę

Gong elektromechaniczny TRAFO GLASSO jest przeznaczony do użytkowania w pomieszczeniach wyposażonych w instalację dzwonkową o napięciu 230V~. Gong posiada wbudowany transformator, który umożliwia współpracę z przyciskiem dzwonkowym niskiego napięcia (np. przycisk mosiężny typu PDM-232, PDM-231 firmy ZAMEL

180,88 zł Oczekiwanie na dostawę