Przełączniki fazy są niezwykle istotnym elementem systemów elektrycznych, umożliwiając precyzyjne zarządzanie przepływem energii i zapewniając bezpieczeństwo działania urządzeń elektrycznych. Priorytetem naszych produktów jest bezpieczeństwo użytkowników oraz niezawodność działania. Każdy przełącznik fazy w naszej ofercie został starannie przetestowany i spełnia najwyższe standardy jakości. Bezpieczeństwo, niezawodność i kontrola faz prądu są z na wyciągnięcie ręki. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz dla siebie odpowiednie rozwiązania.

Siatka
Lista

dostępny

Automatyczny przełącznik faz APM-20 to urządzenie, którego głównym zadaniem jest zachowanie ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w momencie zaniku fazy lub spadku wartości skutecznej napięcia poniżej normy.

dostępny

Uniwersalny automatyczny przełącznik faz służy do zasilania jednofazowej instalacji przemysłowej lub domowej 230V/50Hz z trójfazowej 4-przewodowej sieci 3x400+N w celu zapewnienia bezzakłóceniowego zasilania jednofazowej instalacji elektrycznej i jej ochrony przed niedopuszczalnymi wahaniami napięcia w sieci.