517,52 zł

Supla WiFi

Monitor energii elektrycznej MEW-01/1F umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi.   Więcej szczegółów

MagazynDostępnośćCzas wysyłki
Wysyłkowy0 szt.do 24h
Producenta11 szt.do 3 dni roboczych
Przewidywana dostawa:
u Ciebie

MEW-01/1F

5903669460756

230V AC

Supla WiFi

Wariant

dostępny

Monitor energii elektrycznej MEW-01/1F umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi. 

dostępny

Monitor energii elektrycznej MEW-01 umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi. W komplecie 3 przekładniki prądowe 100 A.

dostępny

Monitor energii elektrycznej MEW-01 umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi

dostępny

Monitor energii elektrycznej MEW-01 LITE umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi. W komplecie 3 przekładniki prądowe 100 A.

MONITOR ENERGII ELEKTRYCZNEJ WI-FI 1F+N TYP: MEW-01/1F

Monitor energii elektrycznej MEW-01 umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi. Monitor MEW-01 jest urządzeniem 3-fazowym, które w łatwy sposób montujemy w rozdzielni elektrycznej, bez dodatkowych kosztów wynikających z tworzenia specjalnej instalacji elektrycznej i telekomunikacyjnej. MEW-01 przeznaczony jest do montażu w szafach rozdzielczych na szynie TH35 (DIN). Urządzenie zajmuje dwa moduły. Ważnym elementem jest podłączenie przekładników prądowych 100A oraz anteny (znajdujących się w zestawie). W przypadku gdy antena musi być zainstalowana poza szafą rozdzielczą (dotyczy głównie rozdzielnic metalowych) to należy do tego celu wykorzystać antenę zewnętrzną. Antena posiada złącze typu SMA. Zestaw MEW-01/1F zawiera tylko 1 przekładnik SC-16, który umożliwia pomiar zużycia na 1 fazie. W przypadku gdy chcemy rozszerzyć pomiar o dodatkowy obwód to należy do urządzenia podłączyć przekładnik prądowy SC-16. MEW-01 jest urządzeniem dwukierunkowym rejestruje dane związane z energią pobraną oraz zwróconą.

Cechy produktu

Prosta instalacja - dostępne na rynku systemy automatyki budynkowej są zazwyczaj bardzo złożone, zamknięte i kosztowne. W wielu przypadkach wymagają instalacji już na etapie budowy obiektu. Urządzenia SUPLA są proste w montażu i konfiguracji oraz nie potrzebują dodatkowego okablowania.

Społeczność SUPLA - produkty SUPLA mają rozwiniętą społeczność. Możesz się dzielić uwagami i pomysłami z innymi użytkownikami systemu, możesz szukać wsparcia i inspiracji na forum społeczności. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników!
W komplecie 1 przekładnik prądowy 100 A.
Wi-Fi - wszystkie produkty SUPLA komunikują się poprzez sieć bezprzewodową. Dzięki temu nie musisz inwestować w drogie kontrolery automatyki budynkowej. Przez Wi-Fi można łączyć się z urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi. Nie musisz się martwić o doprowadzanie dodatkowych przewodów komunikacyjnych do urządzeń.
Pomiar zużycia energii elektrycznej oraz prądu, napięcia, mocy na 1 fazie.
Możliwość pomiaru zużycia energii elektrycznej na 3 fazach po podłączeniu przekładnika prądowego SC-16.
Wszystko pod ręką - każdemu z nas zdarza się czasem zastanawiać czy wyłączył światło, kuchenkę lub czajnik po wyjściu z domu. Dziś już nie musisz się o to martwić. Wystarczy, że zamontujesz urządzenia SUPLA i natychmiast możesz sprawdzić czy rzeczywiście wszystko, co powinno, zostało wyłączone.
Przesyłanie i dostęp do danych pomiarowych w chmurze. Pobieranie raportów zużycia energii elektrycznej do pliku Excel. Dodatkowo są udostępnione przez REST API, gdzie można wykorzystywać je w zewnętrznych aplikacjach.
Dane zużycia energii elektrycznej i mierzonych parametrów sieci (także w formie wykresów) przedstawione w aplikacji Supla
Sposób montażuMontaż na szynie DIN (TH35)
ModelPomiar pośredni/półpośredni
Długość przewodu przekładnika100 cm