500,65 zł

Supla WiFi

Monitor energii elektrycznej MEW-01 LITE umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi. W komplecie 3 przekładniki prądowe 100 A.   Więcej szczegółów

MagazynDostępnośćCzas wysyłki
Wysyłkowy6 szt.do 24h
Producenta132 szt.do 3 dni roboczych
Przewidywana dostawa:
u Ciebie

MEW-01 LITE

5903669490852

230V AC

Supla WiFi

Wariant

dostępny

Monitor energii elektrycznej MEW-01/1F umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi.

Monitor energii elektrycznej MEW-01/1F umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi. 

531,32 zł Oczekiwanie na dostawę

dostępny

Monitor energii elektrycznej MEW-01 umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi. W komplecie 3 przekładniki prądowe 100 A.

dostępny

Monitor energii elektrycznej MEW-01 umożliwia kontrolę zużycia energii poprzez bezprzewodową sieć Wi-Fi

MONITOR ENERGII ELEKTRYCZNEJ WI-FI 3F+N SUPLA MEW-01 LITE

MEW-01 LITE

Najwyższy standard dokładność i funkcjonalność naszego monitora energii elektrycznej MEW-01 dostępny również w wersji z anteną wewnętrzną. MEW-01 LITE został zaprojektowany pod montaż na szynie DIN (TH35), urządzenie zajmuje dwa moduły, a za sprawą wykorzystania anteny wewnętrznej sprawdzi się szczególnie w niewielkich rozdzielniach z plastikowymi drzwiczkami. MEW-01 LITE jest monitorem 3-fazowym i dwukierunkowym. Jest więc odpowiedni do monitorowania zarówno energii pobranej i oddanej do sieci energetycznej. Łączność Wi-Fi sprawia, że nie jest konieczne prowadzenie nowych przewodów, a zgromadzone dane pomiarowe analizowane są w aplikacji mobilnej Supla. MEW-01 LITE sprzedawany jest w zestawie z trzema przekładnikami SC-16, umożliwiającymi pomiar zużycia na trzech fazach.

MEW-01 LITE

W komplecie 3 przekładniki prądowe 100 A.

CECHY MONITORA SUPLA MEW-01 LITE

  • Wi-Fi - wszystkie produkty SUPLA komunikują się poprzez sieć bezprzewodową, dzięki czemu nie musisz stosować kontrolera automatyki budynkowej. Przez Wi-Fi można łączyć się z urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi. Nie musisz się martwić o doprowadzanie dodatkowych przewodów komunikacyjnych do urządzeń.
  • Pomiar zużycia i wytwarzania energii elektrycznej oraz prądu, napięcia, mocy na 3 fazach.
  • Możliwość pomiaru zużycia energii elektrycznej na 1 fazie.
  • Przesyłanie i dostęp do danych pomiarowych w chmurze. Pobieranie raportów zużycia energii elektrycznej do pliku Excel, a także udostępnianie przez REST API do wykorzystania w zewnętrznych aplikacjach.
  • Możliwość integracji MEW-01 LITE poprzez MQTT
  • Wielowymiarowa analiza danych zużycia energii elektrycznej i mierzonych parametrów sieci. Zróżnicowane zestawienia i wykresy dostępne w aplikacji Supla.
  • SUPLA to społeczność. Dziel się uwagami i pomysłami z innymi użytkownikami systemu, szukaj inspiracji i wsparcia na forum społeczności. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników!

MEW-01 LITE