228,99 zł

Exta Life

Radiowe odbiorniki to elementy końcowe systemu EXTA LIFE, które umożliwiają sterowanie dowolnymi urządzeniami takimi, jak lampy, rolety, napędy bram wjazdowych i garażowych. Komunikacja dwukierunkowa pomiędzy odbiornikami a kontrolerem zapewnia, iż w aplikacji mobilnej zawsze pokazywany jest aktualny stan odbiorników.   Więcej szczegółów

1-10 dni roboczych

SLN-21

5903669487517

12-24V DC

Natynkowy

Exta Life

STEROWNIK LED NATYNKOWY 4-KANAŁOWY 12-24VDC TYP: SLN-21

Rzuć nowe światło na swój dom!

Oświetlenie jest nieodłączną częścią aranżacji każdego mieszkania. Rola lamp, diod, kinkietów i listew LED-owych nie ogranicza się do rozświetlania mroku. Nowoczesne systemy oświetlenia oparte na inteligentnych rozwiązaniach pozwalają wydobyć z przestrzeni pełny potencjał. „Podnoszenie” niskich sufitów, optyczne powiększanie ciasnych pomieszczeń, budowanie klimatu i włączanie się w momencie wykrycia ruchu to tylko część możliwości, jakie tkwią w innowacyjnym oświetleniu. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej małym, niepozornym urządzeniom umożliwiającym wygodne sterowanie oświetleniem. Poznaj bliżej sterowniki proponowane przez Zamel i przekonaj się, jak wielką zmianę mogą wnieść do Twojego domu!

We wnętrzach urządzonych według najświeższych trendów klasyczne lampy uzupełniane są przez taśmy LED. Minimalistyczne, wygodne w montażu urządzenia wykorzystywane są między innymi do oryginalnego podświetlenia mebli (krawędzi i wnętrz), sufitów, listew przypodłogowych. Taśmy można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Dekoracyjna instalacja dodaje aranżacji nowoczesnego, minimalistycznego rysu i lekkości. Efekt jest jeszcze ciekawszy, kiedy zastosujemy modele zmiennokolorowe, czyli RGB. Sterowanie oświetleniem LED nie musi być skomplikowane.

Czym charakteryzuje się urządzenie z linii SLN-21? Sterownik 4-KANAŁOWY SLN-21 umożliwia niezależne sterowanie czterema obwodami LED 12÷24 V DC. Sprzęt przeznaczony jest do tworzenia aranżacji świetlnych na jednokolorowych taśmach LED. Jego główne funkcje to „włącz/wyłącz” oraz płynna regulacja jasności w każdym kanale. Może dwukierunkowo komunikować się z kontrolerem EFC-01. W takim zestawieniu możesz zdalnie konfigurować wybrane parametry.

Sterownik SLN-21 to element końcowy systemu EXTA LIFE, który umożliwia niezależne sterowanie czterema obwodami LED 12÷24 VDC. Dedykowany jest do tworzenia aranżacji świetlnych na jednokolorowych taśmach LED. Wyróżnia go zwiększona obciążalność wyjść na poziomie 8A / kanał (jednak nie więcej niż 20 A na cały sterownik). Poza standardową funkcją włącz/wyłącz możliwa jest także płynna regulacja jasności w każdym kanale. Konfigurowalne czasy włączenia, wyłączenia oraz rozjaśniania/ściemniania pozwalają lepiej dopasować zachowanie sterownika do wymagań użytkownika. Komunikacja dwukierunkowa z kontrolerem EFC-01 sprawia, iż w aplikacji mobilnej zawsze wskazywany jest aktualny stan odbiornika, możliwa jest zmiana jego wybranych parametrów oraz zdalne dopisywanie nadajników (bez dostępu do odbiornika). Algorytm kodowania ramek zapewnia bezpieczeństwo sterowania. SLN-21 poza kontrolerem może być równolegle sterowany z poziomu nadajników systemu EXTA LIFE. Do odbiornika można wpisać większą liczbę nadajników co daje możliwość niezależnego sterowania z kilku miejsc. Urządzenie przeznaczone jest do montażu natynkowego. Dodatkowe konfigurowalne wejścia przewodowe zwiększają funkcjonalność sterowania. Odbiornik posiada zaimplementowaną funkcję zdalnej aktualizacji oprogramowania z poziomu kontrolera.

CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:

  • znamionowe napięcie zasilania 12÷24 VDC,
  • transmisja dwukierunkowa – wskazanie aktualnego stanu wyjścia w aplikacji,
  • możliwość podłączenia łączników mono lub bistabilnych,
  • montaż natynkowy.
  • kompatybilność z kontrolerem EFC-01 oraz nadajnikami systemu EXTA LIFE,
  • programowalny stan wyjść po zaniku napięcia zasilającego,
  • możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania,
  • 4 kanały wyjściowe (wyjścia tranzystorowe – sterowanie PWM potencjałem „–”) 8 A / kanał, nie więcej niż 20 A na wszystkie kanały,
  • 4 konfigurowalne wejścia zewnętrzne,
  • dedykowany do sterowania obwodami LED 12÷24 VDC,

Sposób montażuMontaż natynkowy
ZasilanieZasilacz
Do łącznikaTak
Do przycisku impulsowegoTak
Stopień ochrony (IP)IP20
Transmisjaradiowa, dwukierunkowa – pasmo ISM 868 MHz ( 868,50 MHz )
Sposób transmisjialgorytm oparty o klucz 128 bitowy
Sygnalizacja optyczna (transmisja/programowanie)dioda LED RGB
Maksymalna iloć sparowanych przycisków96 par
Współpraca z łącznikamimonostabilnymi (przyciski), bistabilnymi
Zakres nastaw czasu1 s - 18 h
Klasa ochronnościIII
Wysokość167,00 mm
Szerokość52,50 mm
Głębokość38,50 mm
Waga120 g