678,30 zł

Exta Life

ZESTAW DO POMIARU ENERGII EFC-01+ROG-21 TYP: ZPE-21   Więcej szczegółów

MagazynDostępnośćCzas wysyłki
Wysyłkowy1 szt.do 24h
Producenta0 szt.do 3 dni roboczych
Przewidywana dostawa:
u Ciebie

ZPE-21

5903669468738

230V AC

Inny

Exta Life

Ostatnie egzemplarze!

Wariant

dostępny

Kontroler EFC-01 to jednostka centralna, która łączy odbiorniki, czujniki i nadajniki EXTA LIFE nadając im funkcjonalność systemu inteligentnego. Zadaniem kontrolera jest także współpraca z urządzeniami mobilnymi działającymi w oparciu o system Android oraz iOS.

ZESTAW DO POMIARU ENERGII EFC-01+ROG-21 TYP: ZPE-21

W skład zestawu ZPE-21 wchodzi:

  • kontroler EFC-01 to jednostka centralna, która łączy odbiorniki, czujniki i nadajniki EXTA LIFE nadając im funkcjonalność systemu inteligentnego. Zadaniem kontrolera jest także współpraca z urządzeniami mobilnymi działającymi w oparciu o system Android oraz iOS. Wymaga to zainstalowania darmowej aplikacji EXTA LIFE, która umożliwia konfigurację całego systemu oraz jego późniejszą obsługę. Rola kontrolera EFC-01 w systemie EXTA LIFE sprowadza się do zarządzania wszystkimi jego elementami, które zostały z nim sparowane. Jest to także doskonałe narzędzie dla instalatora systemu - umożliwia zdalne dopisywanie nadajników do odbiorników oraz ich parametryzację.
  • radiowe gniazdo ROG-21, które umożliwia sterowanie dowolnymi odbiornikami w domu lub biurze. Współpracuje z urządzeniami o napięciu 230 V AC i maksymalnym obciążeniu 13 A / cosφ=1 lub 8 A cosφ=0.5.

Zestaw oferuje komfortowe rozwiązanie służące do zdalnego sterowania oświetleniem, odbiornikami oraz pomiar zużycia energii elektrycznej.